Aktuality

07

02

Prodloužení provozní doby oddělení technické podpory

V souvislost s vydáním nových verzí programů STEREO a DUEL se zvýšil nápor na linky technické podpory. Abychom našim uživatelům co nejvíce usnadnili náběh práce s novými verzemi, prodlužujeme provozní dobu hotline.

03

02

STEREO 20 - Export převodních příkazů ČS Servis 24

V upgrade STEREO 20 byl upraven formát komunikace s bankou Česká spořitelna - Servis 24.

03

02

STEREO 20 - Export převodních příkazů do KB

V upgrade STEREO 20 byl zahrnut formát M-BEST, jehož odeslání provází chybová hlášení webového portálu Mojebanka.

01

02

Doplnění číselníku Texty popisů v DUEL 8.0.0

Pro efektivní spolupráci mezi údaji POPIS a DRUH je potřeba doplnit a aktualizovat číselník Texty popisů.

31

01

Opravené sestavy k programu DUEL 8.0.0

V automatickém samoinstalačním balíčku přinášíme některé opravené sestavy pro DUEL 8.

30

01

Návod pro zpracování režimu přenesení daňové povinnosti

Připravili jsme pro vás návod na zpracování problematiky režimu přenesení daňové povinnosti v programu STEREO 20 a DUEL 8.0.

27

01

RPDP po UPGRADE STEREO 20

Jak jsme uváděli v informacích o nové verzi programu STEREO 20, byla principielně upravena práce s doklady v režimu přenesení daňové povinnosti v rámci agend Účetní deník a Závazky a pohledávky.

STEREO 17 - konflikt s novou verzí AVG 9

Ilustrační obrázek

18.11.2009

Stále častěji se objevují informace o problémech s blokováním souborů programu STEREO 17 po instalaci nové verze antivirového programu AVG 9

V poslední době se naši technici stále častěji setkávají se situací, kdy program STEREO 17 hlásí blokování některého z používaných souborů. Situace se projevuje hlášením „přístup k souboru C:\STEREO17\….….….… BLOKOVÁN (Rd only| LAN chybí )“.

Přestože k blokování dochází při použití programu STEREO 17, není chyba na naší straně. Viníkem je komponenta CACHE server programu AVG, která brání opakovanému zápisu do souborů.

Problém jsme prodiskutovali s techniky firmy GRISOFT, kteří přislíbili odstranit tuto chybu v příští programové aktualizaci AVG 9. Termín této aktualizace však není dosud upřesněn.

Pracovníci AVG technické podpory žádají všechny klienty, u nichž k blokování souborů v souvislosti s instalací nové verze AVG došlo, aby je kontaktovali na tel. čísle 549 524 011. Po ověření licenčních informací bude zájemcům poskytnuta DLL knihovna, která by měla problém odstranit.