Úvodní strana » Duel » Refence programu DUEL » NADOKO s.r.o.

NADOKO s.r.o.


NADOKO s.r.o.
Společnost: NADOKO s.r.o.
Typ činnosti: Autodopravce
Obor činnosti: Spedice, doprava
Město: Turnov
Kraj: Liberecký
Kontaktní osoba: Libor Kotrmon
Web: www.nadoko.cz
Typ E-mail: info@nadoko.cz

Základní charakteristika

Firma Libor Kotrmon – Nadoko byla založena panem Kotrmonem v roce 1992. Od svého vzniku působí nepřetržitě v oboru kamionové přepravy a zajišťuje přepravu do všech zemí Evropy, přičemž se specializuje na kamionovou přepravu do Turecka, Finska, Bulharska, Rumunska aj. Vozový park firmy tvoří 70 souprav, což umožňuje realizovat dopravu o jakékoliv hmotnosti a objemu. Disponuje speciálními podvozky určenými pro přepravu kontejnerů 20´, 40´. Pro vybrané zásilky má k dispozici kamiony vybavené satelitním systémem sledování. Firma má pojištění nákladu včetně pojištění proti krádeži. V neposlední řadě se firma zabývá i zemními a výkopovými pracemi. V případě potřeby může zásilky i skladovat. Firma se dynamicky rozvíjí a rozšiřuje své aktivity i do příbuzných oblastí.

Aplikované firemní řešení

K zajištění potřeby vedení účetnictví společnosti byl do roku 2009 používán mezi uživateli velice oblíbený program Stereo v síťovém režimu 2PC. V listopadu roku 2009 rozhodlo vedení společnosti o nasazení systému DUEL. Licence programu DUEL pro provoz 10 stanic v síti pokrývá potřeby společnosti od účetní evidence, fakturace, příjem objednávek, skladového hospodářství, evidence majetku a zpracování mezd. Od ledna roku 2010 je program DUEL plně využíván. Vynikajících vlastností MS SQL serveru je plánováno využít i pro přímé propojení spediční aplikace yTrack s programem DUEL a tím zpřehlednit a zjednodušit komunikaci mezi spedičním a fakturačním oddělením.

Přínosy

  • Díky technologii MS SQL Serveru ve spojení s 10 pracovními stanicemi, na kterých je program DUEL provozován, je práce v síti rychlejší.
  • Rozsah licence a nastavení uživatelských práv umožnilo bezpečný přístup všech zaměstnanců k datům a to i vzdáleně z místa mimo provozovnu.
  • Přenos dat z programu Stereo téměř v úplné podobě byla hlavní výhodou v zavedení nového programu.
  • Podobnost programu Stereo s programem DUEL přispěla k plynulejšímu nasazení programu do praxe.

Využívané moduly programu DUEL

  • Účetnictví.
  • Majetek.
  • Sklady.
  • Mzdy.
  • Kancelář.
  • Síťová licence na 10 PC.

Zkuste i vy, jak by vám DUEL vyhovoval!

demoverze

Aktuální verze: 17.1.2.10560

Obchod

487 522 449

obchod@jezeksw.cz


Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter