Úvodní strana » Duel » Refence programu DUEL » Zlatá vejce a.s.

Zlatá vejce a.s.


Zlatá vejce a.s.
Společnost: Zlatá vejce a.s.
Typ činnosti: Obchodní potravinářská činnost
Obor činnosti: Velkoobchodní činnost
Město: Benešov u Prahy
Kraj: Středočeský
Kontaktní osoba: Vladimír Tůma
Web: www.zlatavejce.cz
Typ E-mail: info@zlatavejce.cz

Základní charakteristika

Společnost Zlatá vejce vznikla v roce 1996 a patří k největším výrobcům vajec v České republice. Pod touto značkou dodávají přední čeští výrobci vejce do obchodních sítí v celé České republice. Pro spotřebitele je značka Zlatá vejce jistotou dodávek kvalitních čerstvých vajec. Centrála společnosti je místem pro objednávky a další komunikaci se zákazníkem. Odtud se organizují dodávky vajec do tržní sítě v celé České republice.

Aplikované firemní řešení

Počátkem roku 2003 společnost Zlatá vejce a.s. hledala pro potřeby vedení účetnictví a souvisejících agend v centrále společnosti nový ekonomický systém, který by umožňoval on-line propojení se systémem Pragmatik, ve kterém je zpracovávaná kompletní agenda produkce vajec a jejich následná distribuce do prodejní sítě po celé ČR.

Ježek software DUEL – třívrstvá objektová aplikace typu klient/server, která běží na MS SQL Serveru, byla vybrána pro technologickou modernost a snadnou implementaci on-line propojení. To je realizováno pomocí objektového přístupu COM/DCOM, kdy systém Pragmatik přenáší veškeré doklady přímo do DUELu bez nutnosti jejich ručního přepisování a navíc s plným využitím všech vestavěných kontrolních mechanizmů programu DUEL (konzistence dat a věcná správnost přenášení). Následné zpracování (zaúčtování, párování s platbami pomocí Homebankingu a veškeré další účetní činnosti) jsou již prováděny v programu DUEL.

Přínosy

On-line provázanost speciálního systému Pragmatik s účetním systémem DUEL. Eliminace ručního přepisování jednou pořízených údajů s nulovou možností zavlečení chyb nebo překlepů. Plné využití vestavěných hlídacích a kontrolních funkcí programu DUEL (na rozdíl od technologie přímého zápisu do MS SQL databází, kdy lze realizovat stejnou funkčnost, ale obcházejí se výše zmiňované kontroly).

Využívané moduly programu DUEL

  • Účetnictví.
  • Majetek.
  • Kancelář.
  • Síťová licence na 3 PC + přímé objektové propojení vybraných agend se systémem Pragmatik.

Zkuste i vy, jak by vám DUEL vyhovoval!

demoverze

Aktuální verze: 16.1.1.10365

Obchod

487 522 449

obchod@jezeksw.cz


Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter