Ježek / Školení / Detail školení

Speciální školení pro mzdové účetní (záznam z webináře)

Kód: VK-SWPMU

Nejbližší termíny

Termín Cena Počet
kdykoliv online 2000 Kč

ZÁZNAM Z WEBINÁŘE

V rámci tohoto školení se na praktických příkladech seznámíme s postupy řešení situací, které praxe přinese Problematický zaměstnanec, odpolední část bude věnována tématu Exekuce, Insolvence a Osobní bankrot.

PRVNÍ ČÁST: PROBLEMATICKÝ ZAMĚSTNANEC

OSNOVA PRVNÍ ČÁSTI

Cílem semináře je seznámit účastníky s možnostmi, které zákoník práce dává zaměstnavatelům při řešení problémů se zaměstnanci (seminář není určen pro zaměstnavatele státních zaměstnanců zaměstnaných na základě zákona o státní službě a dalších zvláštních předpisů). Kromě samotného propuštění bude seminář zaměřen i na jiné způsoby řešení problémů, například na možnost snížit či nepřiznat zaměstnancům variabilní složky mezd nebo možnost převedení zaměstnanců na jinou práci, respektive i na možnost prevence budoucích problémů, zejména prostřednictvím řádného hodnocení a odměňování zaměstnanců.

Přednášející PRVNÍ ČÁSTI

Mgr. Marie Janšová

Mgr. Marie Janšová

Je členkou týmu advokátní kanceláře LEGALITÉ. Je specialistkou a doporučovanou českou advokátkou v oblasti pracovního práva. Dále se zaměřuje na právní vztahy statutárních orgánů korporací, ochranu osobních údajů a spornou agendu. Je členkou Kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů, European Employment Law Association a předsedkyní představenstva Czech Employment Lawyers Association. Pravidelně přednáší a publikuje.

DRUHÁ ČÁST: EXEKUCE, INSOLVENCE, BANKROT

OSNOVA DRUHÉ ČÁSTI

Přednášející DRUHÉ ČÁSTI

Ing. Růžena Klímová

Ing. Růžena Klímová

Ing. Růžena Klímová má dlouholetou praxi v oblasti odměňování zaměstnanců, působila např. jako vedoucí mzdového oddělení Ministerstva zahraničních věcí anebo jako ministerský rada – metodik a specialista v oblasti zdravotního a nemocenského pojištění. V současné době se věnuje lektorské a publikační činnosti.

Cena 2 000 (bez DPH) zahrnuje: