Úvodní strana » Upgrade DUEL » Pracovní postup

Pracovní postup pro upgrade programu DUEL 17.1

9/11. Seznam akcí a kontroly dat po převodu


Po instalaci nové verze doporučujeme zaměřit se na následující body, které vyžadují vaši pozornost. Samozřejmě to nejsou všechny novinky, vypsány jsou pouze body, které mají vztah k datům, pro jejichž funkce je potřeba nové nastavení nebo které výrazným způsobem mění stávající práci. Do upgrade programu DUEL bylo zapracováno více než 100 novinek, úprav a změn, doporučujeme se seznámit s jejich podrobným seznamem.

  • Po upgrade bychom měli v každé firmě spustit celkovou údržbu dat (DUEL / Údržba dat). Pokud používáme sklady, tak ještě údržbu skladů (Seznam skladů / Operace Údržba). Tuto akci lze spustit pro vybrané (F8) nebo všechny sklady najednou. Teprve poté budeme mít data kompletně připravena pro práci v nové verzi a můžeme přistoupit k jejich kontrole.
  • V souvislosti s novými funkcemi je vhodné nastavit některé nové parametry nebo upravit stávající data pro nové pracovní postupy.
  • Letos věnujte pozornost především modulu Mzdy a to nepřítomnostem a dovoleným, které pošly zásadní rekonstrukcí s ohledem na nárok v hodinách a pak promítnutí daňového balíčku do měsíčních mezd.

PODROBNOSTI NAJDETE V SEZNAMU ZMĚN – BOD 11

 
 

UPOZORNĚNÍ PRO UPGRADE NA DUEL 2021

Uživatelé starších verzí (16 a níže), kteří od nás ještě nedostali tzv. verifikační kódy (na základě objednávky placeného upgrade) NESMÍ instalovat novou verzi 2021 a převést do ní data. Bez verifikačních kódů by pracovali pouze v režimu demoverze!

Zda jste objednávku odeslali si zkontrolujte na Zákaznickém portálu v sekci Objednávky upgrade. Pokud jste upgrade 2021 neobjednali, můžete tak na portále učinit. V případě potíží kontaktujte obchodní oddělení na obchod@jezeksw.cz.

Zákaznická řešení a individuální sestavy

Nová verze obsahuje řadu změn, které mění vlastnosti agend a datových zdrojů. Přes maximální snahu není vždy možné zajistit zpětnou kompatibilitu všech funkcí, a proto nelze vyloučit, že některé individuální podprogramy nebo upravené sestavy (např. faktury!) nebudou v nové verzi fungovat. Pokud nemůžete program DUEL bez těchto specialit provozovat, upgrade neinstalujte a nejprve konzultujte nasazení nové verze s hotline na čísle 487 714 600.

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter