Úvodní strana » Upgrade STEREO

Pracovní postup pro upgrade programu STEREO 33

„Vážení přátelé,
děkujeme vám za důvěru, kterou jste projevili objednáním nového programu STEREO 33 pro rok 2024. Instalace i převod dat jsou, tak jako v minulých letech, plně automatizované a jistě pro vás budou opět snadné a jednoduché. Věříme, že vám nová verze ještě více usnadní a zpříjemní práci.“

Ing. Tomáš Ježek
zakladatel Ježek software s.r.o.

Pracovní postup pro upgrade na STEREO 33

 

1/7. Úvod k instalaci upgrade STEREO 33

Postupujte důsledně po jednotlivých krocích v tomto návodu, neboť ty na sebe navazují a zajistí vám bezproblémový přechod na novou verzi. Nezáleží přitom, zda budete STEREO 33 instalovat z CD nebo si soubor stáhnete na následující stránce.

Instalace a převod dat zaškrtnuté na objednávce upgrade

Pokud jste si při objednávce upgrade zaškrtli volbu Instalace upgrade technikem přímo od Ježka, tak po připsání platby na náš účet (za dobírku nebo po zaplacení zálohové faktury) vám zavoláme a domluvíme termín, kdy vám naši technici STEREO 33 nainstalují. Zároveň vám sdělí, co všechno si musíte připravit předem.

Zákaznická řešení a individuální sestavy

Nová verze obsahuje řadu změn, které mění vlastnosti agend a datových zdrojů. Přes maximální snahu není vždy možné zajistit zpětnou kompatibilitu všech funkcí, a proto nelze vyloučit, že některé individuální podprogramy nebo upravené sestavy (např. faktury!) nebudou v nové verzi fungovat. Pokud nemůžete program STEREO bez těchto specialit provozovat, upgrade neinstalujte a nejprve konzultujte nasazení nové verze s hotline na čísle 487 714 600.


  1. Úvod k upgrade STEREO 33
  2. Stažení programu STEREO 33
  3. Instalace STEREO 33
  4. Převod dat z předchozích verzí
  5. První spuštění STEREO 33
  6. Kontrola dat po převodu
  7. Seznam akcí po převodu

Síťová verze

Pokud ve STEREU pracujete v síti (licence D), postupujte podle pokynů pro Upgrade síťové verze, na které se dostanete odkazem ze zaslaného e-mailu.