Ježek / Podpora / Často kladené otázky / Objednávka UPGRADE

Často kladené otázky

Víme, co vás zajímá a pálí a s čím se nejčastěji obracíte na naši podporu. Sepsali jsme pro vás odpovědi na nejčastější dotazy.
Zpět na seznam

Objednávka UPGRADE

Zobrazit odpověď
Skrýt odpověď

Princip upgrade programů DUEL a STEREO

Protože ekonomické systémy musí reagovat na aktuálně platnou legislativu, je nutné zajistit jejich pravidelnou aktualizaci. Tyto aktualizace přinášejí, kromě novinek a vylepšení funkčnosti, především úpravy, které zajistí soulad se změnami v zákonech, vyhláškách, nařízeních, obsahují nově vydané tiskopisy, exporty na portály státní správy a dalších institucí apod.

Proto každoročně v lednu vydáváme nové verze programů DUEL a STEREO

 • Všem uživatelům automaticky upgrade nabízíme
 • Cena upgrade je 25 % z ceníkových cen jednotlivých modulů.
 • Zakoupením upgrade získávají uživatelé aktuálních verzí nárok na kompletní bezplatnou technickou telefonickou a e-mailovou podporu po dobu platnosti verze.

V průběhu roku potom podle potřeby vydáváme tzv. UPDATE programů

 • UPDATE je pro uživatele aktuální verze ZDARMA
 • Obsahuje opravy, doplňky, změny a vylepšení
 • V případě potřeby obsahuje také reakce na změny legislativy, pokud nastaly v průběhu roku.

Kdy lze očekávat vydání nové verze programů DUEL a STEREO?

Vydání a distribuce nových verzí programů STEREO a DUEL jsou plánovány ve druhé polovině ledna tak, aby všichni uživatelé bez problému zpracovali mzdy a přiznání k DPH za leden podle nové legislativy.

Jakým způsobem si mohu objednat upgrade programu?

Upgrade programů je možné objednat prostřednictvím Zákaznického portálu. Na něm budou objednávky pro všechny registrované zákazníky zveřejněy v průběhu listopadu.

Po přihlášení do portálu budete mít možnost provést případné změny konfigurace licence, vybrat způsob distribuce a objednávku odeslat.

Pokud jste registraci do Zákaznického portálu dosud neprovedli, je potřeba tak učinit. Pozvánku pro registraci a aktivaci vašeho účtu jsme vám zaslali e-mailem. Následující video vám pomůže.

video  

Více o portále...

Jak bude upgrade probíhat:

 • O nic se nemusíte starat, objednávka upgrade se vám v půběhu listopadu objeví pod vaším účtem.
 • Na portále ji zkontrolujete, případně upravíte a potvrdíte.
 • Základní způsob dodání upgrade je elektronický (zálohová faktura, platba, daňové doklady s instalačními pokyny a registračními údaji odcházejí e-mailem).
 • Alternativou za příplatek je fyzická distribuce CD nebo DVD s programem formou poštovní zásilky na dobírku.
 • Podle zvoleného způsobu distribuce vám portál v lednu vygeneruje zálohovou fakturu a zašle vám ji e-mailem nebo vás zařadíme do skupiny fyzických zásilek.

Včasný termín dodání po zveřejnění nových verzí je samozřejmě podmíněn včasnou úhradou zálohové faktury resp. převzetím dobírkové zásilky.

 


3.11.2020, Eva Frišová, vedoucí distribuce