Ježek / Funkce a moduly

Funkce Duelu

Neutrácejte za zbytečné funkce! Vyberte si pouze ty, které ve své firmě skutečně využijete. V budoucnu si pak můžete kdykoliv dokoupit další.

Obchod
a prodej

Prozkoumat moduly

Pokud máte sklady plné tisíců položek, určitě oceníte přehledný modul Sklady. Modul Prodej můžete zase nasadit do celé sítě prodejen i e-shopů propojených on-line.

Ekonomika
a finance

Prozkoumat moduly

Díky modulům Účetnictví, Analýzy nebo Daňová evidence zpracujete veškeré účetní informace. Navíc budete mít vždy perfektní přehled o ekonomickém zdraví své firmy.

Kancelář
podnikatele

Prozkoumat moduly

V modulu Kancelář můžete snadno vystavovat faktury a objednávky. Lehce v něm také připravíte např. přiznání pro DPFO, DPPO a silniční daň. To ale rozhodně není vše!

Mzdy a
personalistika

Prozkoumat modul

S programem DUEL si můžete koupit také modul Mzdy. Dokážete s ním zpracovat mzdy všech zaměstnanců, evidovat jejich docházku a další personální informace.

Můžete ihned pracovat

Jakmile si nainstalujete program DUEL, můžete okamžitě začít pracovat. Máte totiž ihned k dispozici všechny důležité části (cizí měny, sazby DPH, dokladové řady atd.). Navíc v souladu s aktuální legislativou.

Nic nepíšete dvakrát

Každá agenda obsahuje operace pro zaúčtování a přenosy. Doklad proto vytvoříte jen jednou a program jej automaticky přenese tam kam patří. Vždy si ale můžete snadno a přehledně zkontrolovat, odkud který doklad pochází.

Minimalizujete své chyby

Už při pořizování dokladů vám DUEL inteligentně napovídá a upozorňuje vás na nesrovnalosti. Takže minimalizuje riziko vzniku chyb už od počátku.

demoverze zdarma

Vyzkoušejte si všechny funkce

Vyzkoušejte si demoverzi se všemi funkcemi, omezenou pouze počtem záznamů. A pokud budete mít dotazy, naši kolegové z podpory se s vámi rádi spojí.