Úvodní strana » Přechod na DUEL

Ze STEREA na DUEL 20183 důvody, proč přejít ze STEREA na DUEL:

Podmínky platné od 1. září 2018 do 21. prosince 2018

Kdy plánujete přechod?

Licenční číslo uživatele STEREA:*

Přechod plánujeme na rok:*
  2018
  2019
  2020
  2021
  neplánujeme

* povinné položkyDěkujeme za Váš hlas!

right

1. Sleva 30 % na zakoupení programu DUEL

Přesnou cenu si ověříte na naší kalkulačce, kde si po zadání slevového kódu ST1803D09 sami určíte rozsah licence, počet počítačů i počet zpracovávaných firem. Na rozdíl od programu STEREO je možné pro každou pracovní stanici jednotlivé moduly vybírat individuálně a tím výrazně snížit cenu licence. Kromě slevového kódu zadejte při objednávce i své licenční číslo STEREA. Při přechodu ze STEREA počítáme s cenami v režimu (podvojného) účetnictví.

left

2. Školení se slevou 50 %

Školení je nejefektivnější způsob, jak se s programem seznámit. Proto jsme pro vás připravili bonus v podobě slevy 50 % na úvodní zaškolení dvou vašich zaměstnanců na kurzu D – DUEL – Ovládání v České Lípě, v Praze nebo v Prostějově. Stačí si jen vybrat termín...

POZOR!!! NÁROK NA BEZPLATNÉ ŠKOLENÍ MĚLI POUZE UŽIVATELÉ, KTEŘÍ ZAKOUPILI DUEL DO 31. SRPNA 2018 A PŘIHLÁSILI SE NA KURZ S TERMÍNEM DO KONCE ZÁŘÍ

Pokud jste zakoupili program DUEL v uvedeném období, ale nevybrali jste si žádný z kurzů vypsaných do 30. září 2018, UŽ NEMŮŽETE žádat bezplatné zaškolení. V uvedeném období jsme vypsali celkem 25 termínů s celkovou kapacitou více než 300 účastníků.

Chcete-li se nyní nechat proškolit, přihlasíte se na zvolený kurz už jen za standardních podmínek. K těm patří možnost využít naší tzv. FIRST MINUTE slevy 20 % při včasném objednání a zaplacení kurzu.

right

3. Vzdálená správa v ceně 1.500 Kč zdarma

Především v začátcích práce s DUELEM se vám zvýšená podpora našich techniků může hodit. Proto vám přidáme zdarma ještě Vzdálenou správu paušálem s platností až do konce února 2019. Při volání na hotline se k vám mohou technici připojit a spolu můžete vše potřebné provést přímo na vašem počítači, na vašich datech.

Pravidla akce Ze STEREA na DUEL

Akce platí do pátku 21. prosince 2018.

Všechny uvedené výhody získáte při objednávce a zaplacení licence programu DUEL do pátku 21. prosince 2018.

Sleva na školení se vztahuje POUZE na hromadné kurzy D – DUEL – Ovládání zveřejněné na našich www stránkách.

Platnost poskytnuté služby Paušální vzdálená správa zdarma je do 28. února 2019.

Uvedené ceny jsou bez DPH a nabízená sleva 30 % se vztahuje na cenu za licenci programu DUEL v režimu (podvojného) účetnictví.

 

Ing. Tomáš Ježek o přechodu ze STEREA na DUEL

Pusťte si video, kde zakladatel firmy Ježek software s.r.o. a hlavní programátor programu STEREO
odpovídá na nejčastější dotazy související s přechodem ze STEREA na DUEL.

VÝHODY PŘECHODU

Přechod na DUEL přináší nejrůznější výhody. Nyní navíc další časově omezené bonusy.

AUTOMATICKÉ PŘEVODY DAT

Pro uživatele jsme připravili bezplatné převodové můstky, které ušetří hodiny ruční práce.

DALŠÍ INFORMACE

Co DUEL umí? Budu s ním umět pracovat? Kdy mám přejít? Na tyto otázky máme odpovědi.

VYBRANÉ ROZDÍLY

Podívejte se na vybrané rozdíly mezi programy STEREO a DUEL po jednotlivých modulech.

 

Proč přecházet ze STEREA na DUEL? Protože to má samé výhody!

 • DUEL přináší celou řadu nových funkcí, které usnadňují účetním život – doslova!
 • Hodí se nejen pro velké firmy, ale i pro živnostníky.
 • Dovoluje vám vést účetnictví i daňovou evidenci.
 • Oproti STEREU má DUEL ještě vyšší výkon, revolučně jednoduché ovládání a je také rychlejší.
 • Oceníte i příjemné prostředí a technologicky vyspělé zázemí, které si notuje s Windows.
 • DUEL vám bude vyhovovat také, pokud má vaše firma víc poboček, chcete se propojit s centrálou a pracujete v síti na více počítačích.
 • Stávající uživatelé programu STEREO mají nárok na výhodnější cenu DUELU.
 • Pro převod dat máme automatizovaný převodový můstek.

Aktuálně přinášíme exkluzivní nabídku platnou do pátku 21.12.2018:

 • Slevu 30 % na zakoupení programu DUEL,
 • Školení se slevou 50 %,
 • Vzdálenou správu v ceně 1.500 Kč zdarma.

„Jsme rádi, že jste s programem STEREO spokojeni a nadále se budeme snažit o jeho legislativní údržbu a budeme Vám nabízet aktualizované verze. Přes vynakládané úsilí ovšem nemůžeme garantovat provoz programu na počítačích s nejnovějšími Windows. V současné době odhadujeme životnost STEREA na dva až tři roky. Myslíme si tedy, že nastává čas, abyste o přechodu začali uvažovat také Vy.“

Ing. Tomáš Ježek
zakladatel Ježek software s.r.o.

 

Snadný převod dat ze STEREA a ÚČTA

right

Převodový můstek STEREO – DUEL ZDARMA

Můstek se postará o převod dat ze všech modulů a ušetří Vám hodiny ruční práce s přepisováním. Po převodu data jen zkontrolujete a můžete pokračovat v práci tam, kde jste skončili. Na DUEL je tedy možné přejít i v průběhu roku.

Stáhnout můstek

left

Převodový můstek ÚČTO – DUEL ZDARMA

Víme, že spousta uživatelů STEREA používá daňovou evidenci Účto od společnosti Tichý & spol. Protože však DUEL obsahuje Daňovou evidenci jako další modul, nebudete muset nadále používat dva programy a ušetříte každý rok za upgrade Účta dalších cca 2.000 Kč. Také převodový můstek z Účta je k dispozici ZDARMA.

Stáhnout můstek

Upozornění

Jiné programy data automaticky nepřevezmou, převod na zakázku bývá drahý. S převody dat vám mohou pomoci naši technici osobně nebo na dálku, podle standardních podmínek v ceníku služeb.

 

Zaujala vás naše nabídka a chcete více informací?

Umí DUEL to, co umí STEREO?

Ano umí! DUEL je stejně jako STEREO stavebnicí, která se skládá z různých modulů. Patří mezi ně Účetnictví, Analýzy, Sklady, Maloobchodní kasa, Mzdy, Majetek, Kancelář a Daňová evidence. Z těchto modulů si můžete vybrat ty, které potřebujete. Moduly získáte se všemi částmi (agendami), které k nim patří. Nic dalšího už nemusíte dokupovat. Celá řada funkcí je přitom velice podobná těm ve STEREU. Kromě toho však v DUELU najdete mnoho nových pomůcek, které vám zase o kousek víc usnadní práci.

Pro začátek si prohlédněte videonávody k programu DUEL, stáhněte si zkušební verzi nebo se stavte na úvodním seznamovacím předvedení programu DUEL pro zájemce.

Budu s ním umět pracovat?

Brzy určitě ano. Agendy DUELU vychází z logiky a principů, které jsou Stereistům velmi známé. Je jen málo míst, kde práce se systémem není podobná. Klíčový je ovšem fakt, že DUEL je aplikace pro Windows a ovládání se oproti MS DOS značně liší. Proto jsme připravili bonus v podobě školení D – DUEL – Ovládání, na kterém se to naučíte raz dva. No a samozřejmě není nic jednoduššího, než si sami vyzkoušet práci DUELU v připravené zkušební verzi.

Kdy je nejvhodnější vyměnit ekonomický systém?

Kdykoliv. Díky převodovému můstku můžete na DUEL přejít kdykoliv. Nemusíte vůbec čekat až na přelom roku. Za pár chvil budete mít data převedená a můžete bez přerušení pokračovat ve své práci. Opakovaně se osvědčuje přechod v průběhu roku, nejlépe po daňovém přiznání. Po převodu dat doporučujeme po nějakou dobu zkusit pracovat v obou programech paralelně, brzy získáte jistotu, že vše funguje, jak má.

 

Stále váháte? Zde jsou některé výhody DUELU

 

 • Bezproblémový provoz na 32 i 64bit OS - Stereo lze provozovat na PC s 64 bitovým operačním systémem pouze lokálně. Využitím DOS-BOXu či V-DOSu dochází k výraznému zpomalování programu. Je zcela vyloučen síťový provoz programu. Řešením je moderní Windows program DUEL.
 • Multitasking - Rychle si zvyknete na možnost otevřít jinou agendu bez nutnosti zavření té, ve které aktuálně pracujete. Díky multitaskingu můžete mít v jeden okamžik neomezeně částí programu a snadno se mezi nimi přepínat.
 • Zabezpečení na vyšší úrovni - Správa uživatelských přístupů jednotlivců, skupin uživatelů, šifrování hesel, podepisování jednotlivých záznamů v programu a mnoho dalších bezpečnostních prvků odlišuje DUEL od STEREA. Snáze splníte požadavky GDPR.
 • 100% práce v síti - Díky technologii MS SQL Serveru se nesetkáte s blokováním při práci více uživatelů. Každý může pracovat v agendách DUELu bez ohledu na ostatní uživatele.
 • Vzdálený přístup - Program je možné provozovat také prostřednictvím internetu takzvaně „na dálku“. On-line provoz vyřeší složité sehrávání dat pomocí dávek známých ze STEREA.
 • Rychlost programu - Mnohonásobně rychlejší práci s daty oceníte nejen při načítání sestav či údržbě dat, ale také při práci s velkými objemy dat. Desítky či stovky tisíc řádků program nezpomalí.
 • Rychlejší pořízení dat – bez myši - Bez nutnosti „odskoků“ do číselníků jsou data do programu zadána obsluhou rychleji. Program hodnoty z číselníků obsluze interaktivně nabízí v přehledných výklopných seznamech. Mýtus o nutnosti používat ve Windows programech myš DUEL snadno vyvrátí. Pracovat s klávesnicí je rychlejší a v DUELu o tuto možnost nepřijdete.
 • Propracovanější hledání a filtrování v datech - Vyhledané záznamy jsou zobrazeny bez nevyhovujících. Kombinací vyhledávacích a filtrovacích funkcí je práce s daty nesrovnatelně příjemnější.
 • Snadnější napojení na programy třetích stran - Moderní Windows technologie otevírá nové možnosti propojení či importů dat z aplikací třetích stran.
 • Kompletní vazby mezi doklady - V každém okamžiku máte možnost nahlížet do vazeb záznamu a mít tak přehled a kompletní informace o konkrétním dokladu a jeho pohybu či stavu v programu.
 • Připojování dokumentů - Ke každému záznamu v programu můžete snadno připojit elektronické dokumenty (například skeny dokumentů, obrázky, word, excel či pdf soubory), které jsou ihned dostupné Vašim kolegům.

 

 • Účetnictví i daňová evidence v jednom - Konečně můžete mít v jednom programu všechny zpracovávané firmy. DUEL umí evidovat subjekty v režimu podvojného účetnictví i daňové evidence.
 • Lepší práce s cizí měnou - Program DUEL si umí stahovat denní kurzový lístek. Na rozdíl od Sterea si jej také ukládá do archivu a díky tomu Vám nabízí správný kurz dle data dokladu.
 • Importy dat - Program DUEL je ve standardu připraven na importy dat z jiných aplikací, např. iDokladu či Fakturoidu. Díky otevřenosti systému není problém vyjít vstříc i Vašim individuálním požadavkům a v případě potřeby importovat data prakticky z jakéhokoli programu.
 • Lepší práce s tiskovými sestavami - Tisknout data z programu napříč uzavřeným obdobím lze snadno i bez modulu analýzy. Generování tiskových sestav je také mnohonásobně rychlejší. Následné exporty sestav do libovolných formátů či jejich odesílání emailem je možné na stisk jednoho tlačítka.

 

 • Propracovanější exekuce - K jednotlivým zaměstnancům lze pořídit neomezený počet exekučních příkazů.
 • Souběh - Jednodušší pořízení „soubíhajícího“ pracovního poměru. Zaměstnance v adresáři osob evidujeme pouze jednou.
 • Kompletní personalistika - Seznam zaměstnanců a jejich personální karty obsahují celou řadu doplňujících údajů. Vedle možnosti připojování dokumentů, evidence pracovních pomůcek, plánovaných lékařských prohlídek apod. je také možné nastavit pracovníkovi individuální heslo pro tiskové sestavy. To se může hodit nejen v případě, kdy zaměstnancům rozesíláme výplatní pásky mejlem.
 • Napojení na docházkové systémy - Moderní doba si žádá moderní systém. Modul Mzdy programu DUEL je proto připraven na import docházky z různých docházkových systémů.
 • Vyúčtování daně - Práce s podklady je v agendě RVD mnohem přehlednější a rychlejší.
 • DPP, DPČ - Program DUEL sám hlídá rozhodný příjem a není tedy nutné hlídat a ručně měnit kategorii pracovního poměru při zpracování měsíčních mezd.

 

 • Inventura čtečkou - Přidělený kód majetku a jeho převod do podoby čárového kódu umožňuje inventarizaci majetku přenosnými datovými terminály.
 • Připojování dokumentů - Ke každému evidovanému majetku (dlouhodobému, drobnému či leasingovému) můžete v programu snadno připojit různé elektronické dokumenty například skeny, obrázky, apod.

 

 • Multiskladovost - Na rozdíl od Sterea je v DUELu možné pracovat s více sklady bez nutnosti se mezi nimi v programu přepínat. Všechny sklady jsou k dispozici v každém okamžiku v každém dokladu. Není tedy problém například vystavit jednu fakturu s položkami z různých skladů.
 • Více EANů - Na rozdíl od programu STEREO lze v DUELU přiřadit každé skladové položce neomezeně čárových kódů, názvů (samozřejmě i cizojazyčných) či označení produktů.
 • Lepší práce s cizí měnou - Vedle propracovanější práce s číselníkem cizích měn a aktualizací kurzů je možné v modulu Sklady snadno vytvářet i neomezeně ceníků v cizích měnách.
 • Kompletní koloběh dokladu - Velice jsme si dali záležet na kompletní provázanosti agend modulu Sklady, která vede k eliminaci ručního zadávání položek dokladu. Jednou zadaný doklad, například cenová nabídka zákazníkovi, je možné automaticky přesouvat mezi skladovými agendami (nabídku do objednávky přijaté, objednávku přijatou do objednávky vystavené či příjemky nebo dodacího listu, dodací list do konečné faktury apod.).
 • Bohatší možnosti ceníků - Tvorba základních prodejních cen bez DPH a s DPH byla na kartě skladové položky doplněna možností tvořit konečnou cenu dynamicky podle nastavených algoritmů. Podobný systém algoritmizace cen obsahují i další ceníky. Díky této technice je možné cenotvorbu v programu DUEL přizpůsobit takřka každé situaci v obchodní praxi, včetně možnosti plánování používání ceníků v čase.
 • Napojení na e-shopy - Program DUEL je připraven na obousměrnou komunikaci s e-shopem. O export skladových položek včetně stavu skladu, obrázků, cen či popisů a následný import objednávek a adres zákazníků z e-shopu se postará doplněk, který je možné zakoupit již od 2.500,-Kč.
 • Neomezená rozpracovanost - Každý v praxi jistě ocení možnost opustit rozpracovaný doklad bez jeho ztráty. Po vytvoření jiného dokladu se lze k původnímu (rozpracovanému) snadno vrátit a dokončit jej. Práce s neomezený množstvím rozpracovaných dokladů je deviza všech agend modulu Sklady.

 

 • Dotykové ovládání - Každý si vybere…vedle klasické možnosti ovládat program klávesnicí či myší je Kasa DUELu připravena také na obsluhu na dotykovém monitoru.
 • Kombinované platby - Je libo zaplatit účtenku více způsoby v jejich kombinaci? Ano, s DUELem to možné je!
 • Podpora šarží a výrobních čísel - Při prodeji výrobku, u kterého ve skladu sledujeme například výrobní číslo, program automaticky vyvolá nabídku pro jeho výběr ze seznamu.
 • Nadstandardní funkce - S kasou je také možné obsluhovat neomezeně zákazníků najednou (více rozpracovaných účtenek), jednu účtenku je možné rozdělit na více účtenek, do jedné účtenky vkládat položky z více skladů, účtenku vytvořenou na jedné kase je možné zaplatit na jiné, na stisk tlačítka lze otevřít zásuvku, smazat poslední namarkovanou položku, opakovaně vytisknout poslední účtenku a mnoho dalšího.
 • Individualizace Kasy - Vzhled agendy a uživatelské přizpůsobení rozvržení kasy (tlačítka, záložky, oblíbené položky s obrázky atp.) je omezeno pouze Vaší kreativitou.

 

 • Adresář firem a Adresář osob - Samostatné agendy se synchronizací mezi sebou a s možností evidence osobu u firem s uvedením vztahu.
 • Neúčetní platby - Agenda pro úhrady faktur, skladových faktur i závazků a pohledávek bez vlivu na účetnictví. Pokud potřebujete sledovat uhrazenost dokladů a nechcete obchodníky "pouštět do účetnictví", je tato agenda přesně pro vás.
 • Silniční daň - Silniční daň lze zpracovat bez omezení počtu vozidel.
 • OSVČ - přehledy pro ČSSZ a ZP - Dvě samostatné agendy pro zpracování a podání přehledů OSVČ pro Českou správu sociálního zabezpečení a na zdravotní pojišťovny v návaznosti na zpracované DPFO.
 

Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter