Úvodní strana » Přechod na DUEL

Účtování v MS DOS už je poměrně zastaralé, nemyslíte? Tedy nic proti. Vždyť i ÚČTO nebo naše STEREO pracuje v tomto systému. Přesto ale tyto programy pomalu nahrazuje modernější a propracovanější DUEL, který běží na Windows. Důkazem je 15% roční nárůst „Duelových“ uživatelů, kterých je nyní už více než 3.500. Také vy tedy zauvažujte o přechodu na DUEL. Vyplatí se vám to v mnoha ohledech. Přechod navíc není nijak složitý. Na nový systém vás zaškolíme a veškerá data si můžete bezplatně převést pomocí šikovné aplikace (převodového můstku). Ta se mimochodem sama postará o většinu nastavení. Přejít na DUEL můžete kdykoliv během roku. Není nutné čekat na „šťastné a veselé“.

Proč přecházet ze STEREA na DUEL? Protože to má své výhody!

 • DUEL přináší celou řadu nových funkcí, které usnadňují účetním život – doslova!
 • Hodí se nejen pro velké firmy, ale i pro živnostníky.
 • Dovoluje vám vést účetnictví i daňovou evidenci.
 • Oproti STEREU má DUEL ještě vyšší výkon, revolučně jednoduché ovládání a je také rychlejší.
 • Oceníte i příjemné prostředí a technologicky vyspělé zázemí, které si notuje s Windows.
 • DUEL vám bude vyhovovat, pokud má vaše firma víc poboček, chcete se propojit s centrálou a pracujete v síti na více počítačích.
 • Stávající uživatelé programu STEREO mají navíc nárok na výhodnější cenu DUELU.

5 kroků stačí pro snadný přechod na DUEL

right

1. Seznamte se s DUELEM

Stáhněte si zkušební verzi, zajděte na bezplatný seminář nebo si nechte program předvést přímo u vás na firmě. Jakékoliv vaše otázky zodpoví přímo tvůrci programu. Stačí se objednat na telefonu 487 522 864 nebo 487 522 449.

left

2. Pořiďte si DUEL

Cenu DUELU si snadno spočítáte na naší kalkulačce. Pro „Stereisty“ máme i věrnostní slevy a zajímavé bonusy. Pro individuální nabídku si tedy zavolejte na číslo 487 522 864 nebo 487 522 449. Cenu vám spočítáme na základě vašich specifikací, kolik uživatelů bude DUEL používat a jaké dílky (moduly) stavebnicového systému DUEL budete chtít.

right

3. Nechte se proškolit

Pro příjemný start v novém systému zaškolíme všechny pokročilé i začínající účtaře. Vybrat si přitom můžete individuální nebo hromadné školení při jednom z vypsaných termínů. Zaškolit vás ale můžeme třeba i u vás na firmě. A v neposlední řadě se můžete spolehnout na vlastní intuici a propracovanou nápovědu přímo v DUELU.

left

4. Nainstalujte si nový systém

Vyberte si z několika možností, jak jednoduše nainstalovat DUEL. Buď vlastními silami s pomocí průvodce, který sám zvládne veškerá nastavení, případně stáhne a nainstaluje potřebné doplňky. Na jednom počítači to pro vás jistě nebude problém. A pokud budete pracovat na síti několika počítačů, pak nabízíme pomoc našich techniků na lince 487 714 600. Anebo vám DUEL nainstalujeme na místě. Jak chcete.

right

5. Převeďte si všechna data ze STEREA

Pro uživatele STEREA jsme připravili bezplatné převodové můstky, se kterými je výměna programu a převod dat skutečně jednoduchá. Tento můstek vám ušetří hodiny rutinní práce. A pokud si přesto na převod sami netroufnete, velice rádi vám s tím pomůžeme.

Nejčastější otázky a odpovědi

Výměna ekonomického systému za nový je pro mnohé velkým strašákem. Není se také co divit, když přechod dříve obnášel hodiny a hodiny manuálního převádění dat. Nehledě na starosti, zda všechno proběhlo bezpečně a nic se neztratilo. Abychom tomu ale do budoucna zabránili, celý proces s přechodem jsme vám maximálně ulehčili. Připravili jsme bezplatný převodní můstek, se kterým to hravě zvládnete, případně si nás pozvete a my vám rádi s nainstalováním programu a přenosem dat pomůžeme. Stejně tak vám nabízíme zaškolení všech vašich pracovníků. A pochopitelně přitom zodpovíme všechny vaše dotazy. Některé třeba už na následujících řádcích.

 • Umí DUEL to, co umí STEREO?

  DUEL je stejně jako STEREO jakousi stavebnicí, která se skládá z různých dílků (modulů). Patří mezi ně Účetnictví, Sklady, Maloobchodní kasy, Mzdy, Majetek, Kancelář a Daňová evidence. Z těchto modulů si pak můžete vybrat ty, které upotřebíte. A ty potom získáte se všemi částmi (agendami), které k nim patří. Nic dalšího už nemusíte dokupovat. Celá řada funkcí je přitom velice podobná těm ve STEREU. Kromě toho však v DUELU najdete mnoho nových pomůcek, které vám zase o kousek víc usnadní práci.

 • Budu s ním umět pracovat?

  Agendy DUELU vychází z logiky a principů, které jsou Stereistům velmi známé. Je jen málo míst, kde práce se systémem není podobná. Klíčový je ovšem fakt, že DUEL je aplikace pro Windows a ovládání se oproti MS DOS značně liší. Pro ty, kteří se v prostředí systému Windows rutinně nepohybují, jsme proto připravili Školení D, díky kterému se s DUELEM naučíte raz dva. No a samozřejmě není nic jednoduššího, než si zdarma vyzkoušet plnou verzi DUELU v připravené zkušební verzi.

 • Jak převedu všechna svoje data?

  Převedení dat je asi nejzásadnější fází celé výměny ekonomického systému. Pro vaše pohodlí a čistou hlavu jsme ale připravili jednoduchý převodový můstek, který je pro uživatele STEREA zcela zdarma. Ten se za vás postará o převzetí dat ze všech původních modulů a ušetří vám hodiny rutinní práce. Po přenesení dat systém ještě všechno sám zkontroluje a nastaví, jak potřebujete. Kdo si přesto netroufne sám s tím převodovým můstkem pracovat, tomu přispěchají na pomoc naši technici.

 • Kdy je nejvhodnější vyměnit ekonomický systém?

  Díky šikovné aplikaci – převodovému můstku můžete na DUEL přejít kdykoliv. Nemusíte vůbec čekat až na přelom roku. Za pár chvil budete mít data převedená a můžete bez přerušení pokračovat ve své práci.

 • Kolik nás bude DUEL stát?

  Stavebnicový program DUEL sestává z dílků (modulů), které si předem sami navolíte. Cenu za licenci tedy ovlivňuje rozsah vámi nastaveného systému a dále počet uživatelů a počet firem, jímž budete účetnictví zpracovávat. Na rozdíl od STEREA můžete mít na každém počítači jiné moduly a tím výrazně snížit cenu. A to nejen samotného programu, ale i jeho následných upgradů. Stávající uživatelé STEREA mají navíc cenu ještě výhodnější.

 • Když se rozhodnu pro přechod, co mám vlastně udělat?

  V prvé řadě si můžete pogratulovat, protože jste se rozhodli zcela správně. A potom nám jen zavolejte na číslo a 487 522 449 nebo 487 522 864. My vám poradíme s dalším postupem a vytvoříme individuální cenovou nabídku.

Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter