Úvodní strana » Převodové můstky

Převodové můstky

Častým argumentem pro přechod z jednoho ekonomického systému na jiný je možnost přenosu stávajících dat. Automatickým aparátem jsou přeneseny vybrané soubory a přechod mezi programy je tak výrazně zjednodušen.
Pro uživatele STEREA máme můstek na přenos dat do DUELU. Navíc máme i převodové můstky z programu ÚČTO (od společnosti Tichý & spol.) a to jak do účetnictví (podvojného) v programu STEREO tak do daňové evidence (jednoduchého účetnictví) v programu DUEL. Všechny můstky jsou pro vás zdarma!

STEREO 30 > DUEL 17.1

Přejdete z DOSu na Windows a přitom zůstanete u Ježka. DUEL zdědil to nejlepší ze STEREA a navíc přidal přehledné, moderní a pěkné prostředí. Data se přenesou prakticky všechna 1:1. Pokračujte tam, kde jste skončili.

Stáhnout můstek

Hledáte starší verzi můstku?

ÚČTO 2021 > DUEL 17.1

Používáte ÚČTO a chcete novou daňovou evidenci (jednoduché účetnictví) pod Windows? Správnou volbou je DUEL od Ježka. Nejen ke společné minulosti, ale i vzhledem k převodovému můstku.

Stáhnout můstek

Hledáte starší verzi můstku?

ÚČTO 2019-20 > STEREO 29

Používáte ÚČTO a musíte do účetnictví (podvojného)? Pokud chcete zůstat v DOS prostředí PC FANDU, jedinou volbou je STEREO od Ježka. Převodový můstek vám přechod maximálně usnadní.

Stáhnout můstek

Hledáte starší verzi můstku?

* povinné položky

Odeslání proběhlo v pořádku!

Zeptejte se na převod dat z jiných programů.

podpora@jezeksw.cz

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter