Úvodní strana » O firmě » Kariéra

Kariéra a zaměstnání

V případě zájmu vyplňte prosím připravený dotazník a spolu s vlastním strukturovaným životopisem (v rozsahu cca jedné strany A4) nám je doručte osobně, poštou, faxem nebo e-mailem.

Soubor Velikost Popis
pdf jsw-personalistika-dotaznik-2015.pdf 0,24 MB Dotazník pro uchazeče o zaměstnání.

Aktuálně volné pozice

Oddělení péče o zákazníky

 
 1. Pracovník pro oddělení péče o zákazníky

  Těžištěm práce je služba na lince podpory zákazníkům, kde operátoři telefonicky odpovídají na dotazy uživatelů programů nebo řeší jejich požadavky z e-mailů, chatu a jiných kanálů. Součástí pracovní náplně je také realizace školení, servisních zásahů a předváděcích akcí - a to jak v sídle firmy v České Lípě, tak i u zákazníků po celé České republice.

  Pro tuto funkci požadujeme:

  • spolehlivost, odpovědnost a schopnost rychle a stále se učit (i legislativu)
  • velmi dobrou orientaci v oblasti IT (optimálně také operační systémy, sítě, databáze, SQL, ...)
  • vzdělání minimálně ÚSO (navíc pro Vás bude výhodou znalost účetnictví či různých obchodních a firemních procesů)
  • řidičský průkaz skupiny B s pár naježděnými kilometry (může se stát, že fakt pojedete do Brna)
  • schopnost komunikovat se zákazníkem i se svými novými kolegy
 

Nabízíme:

 

Firma Ježek software s.r.o. má neustálý zájem o zodpovědné a vzdělané pracovníky s aktivním přístupem k řešení různých pracovních úkolů.

Dlouhodobě hledáme špičkové programátory aplikací pro MS Windows (nejlépe specializace DELPHI, SQL), pracovníky pro technickou podporu našich programů a lektory, kteří ovládají účetní a počítačovou problematiku.

Odpovídá-li Vaše zaměření a odbornost naší poptávce, vyplňte připravený dotazník a spolu s vlastním strukturovaným životopisem (v rozsahu cca jedné strany A4) nám je doručte osobně, poštou, faxem nebo e-mailem.

I v případě, že bychom měli stavy zaměstnanců v daném okamžiku naplněné, ponecháme si informace o Vás v databázi a pokud budeme v budoucnu vypisovat nová výběrová řízení na pozice, na které byste se hodili, určitě Vás do výběrového řízení pozveme.

Prohlášení
Společnost Ježek software s.r.o. (IČ 27282805) je pod číslem 00031110 registrovaná u Úřadu pro ochranu osobních údajů. S veškerými předanými informacemi je zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění.

„Máme trvalý zájem o nové aktivní spolupracovníky.
Pošlete nám vyplněný dotazník s přiloženým životopisem a my se vám ozveme.“

Ing. Tomáš Ježek
zakladatel Ježek software

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter