Úvodní strana » O firmě » Kariéra

Kariéra a zaměstnání

V případě zájmu vyplňte prosím připravený dotazník a spolu s vlastním strukturovaným životopisem (v rozsahu cca jedné strany A4) nám je doručte osobně, poštou nebo e-mailem na adresu kariera@jezeksw.cz.

Soubor Velikost Popis
pdf jsw-personalistika-dotaznik-2021.pdf 0,24 MB Dotazník pro uchazeče o zaměstnání.

Aktuálně volné pozice

V tuto chvíli nejsou vypsána žádná výběrová řízení.

 

Nabízíme:

 

Firma Ježek software s.r.o. má neustálý zájem o zodpovědné a vzdělané pracovníky s aktivním přístupem k řešení různých pracovních úkolů.

Dlouhodobě hledáme špičkové programátory aplikací pro MS Windows (nejlépe specializace DELPHI, SQL), pracovníky pro technickou podporu našich programů a lektory, kteří ovládají účetní a počítačovou problematiku.

Odpovídá-li Vaše zaměření a odbornost naší poptávce, vyplňte připravený dotazník a spolu s vlastním strukturovaným životopisem (v rozsahu cca jedné strany A4) nám je doručte osobně, poštou, faxem nebo e-mailem.

I v případě, že bychom měli stavy zaměstnanců v daném okamžiku naplněné, ponecháme si informace o Vás v databázi a pokud budeme v budoucnu vypisovat nová výběrová řízení na pozice, na které byste se hodili, určitě Vás do výběrového řízení pozveme.

Prohlášení
Společnost Ježek software s.r.o. (IČ 27282805) je pod číslem 00031110 registrovaná u Úřadu pro ochranu osobních údajů. S veškerými předanými informacemi je zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění.

„Máme trvalý zájem o nové aktivní spolupracovníky.
Pošlete nám vyplněný dotazník s přiloženým životopisem a my se vám ozveme.“

Ing. Tomáš Ježek
zakladatel Ježek software

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter