Úvodní strana » Zprostředkování prodeje programu

Zprostředkování prodeje programu

Stále můžete svým známým či partnerům poradit a pomoci s výběrem vhodného ekonomického systému. Sdělte jim své zkušenosti, dojmy a znalosti s používáním programů.

VÝHODY ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

  • provize 20 % z ceny prodané licence (bez DPH, nosičů, dokumentace a distribuce). Průměrná cena licence je více než 10.000 Kč.
  • Budou-li mít stejný program vaši známí a partneři, usnadníte si práci díky sdílení dat, exportům a importům a můžete si navzájem poskytovat rady a sdílet zkušenosti ohledně používání programů.

Jak na to

  1. Doporučujte svým známým programy DUEL nebo STEREO.
  2. Pokud projeví zájem, vyplňte s nimi tady na našich stránkách objednávku programu DUEL nebo objednávku programu STEREO. V případě zakoupení programů u jiného obchodníka nebude provize přiznaná.
  3. Nezapomeňte se uvést jako zprostředkovatel a v objednávce do pole Další sdělení napsat své licenční číslo. Nárok na provizi má pouze stávající uživatel programu DUEL nebo STEREO.
  4. V případě úspěšně zrealizovaného prodeje vám na začátku měsíce následujícího po úhradě programu uživatelem přijdou podklady pro vyfakturování vaší provize. Tu vám následně proplatíme.

Co je softwarová renta?

  • V případě, že v průběhu jednoho kalendářního roku zakoupí na základě vašeho doporučení program DUEL nebo STEREO alespoň 5 nových uživatelů, stáváte se naším softwarovým rentiérem.
  • Od následujícího roku můžete každoročně čerpat rentu až 2.000 Kč v podobě slevy při objednání upgrade svého programu STEREO nebo DUEL.

5.541.978 Kč

Víte, že...

... za dobu existence Ježek software jsme mezi vás na provizích rozdělili 5.541.978 Kč?

Nezapomeňte

„Nezapomeňte při zadávání objednávky do pole Další sdělení uvést své jméno, firmu, licenční číslo a poznámku, že jste zprostředkovatel!“

Eva Frišová
obchodní oddělení

Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter