Úvodní strana » Zprostředkování prodeje programu

Zprostředkování prodeje programu

Stále můžete svým známým či partnerům poradit a pomoci s výběrem vhodného ekonomického systému. Sdělte jim své zkušenosti, dojmy a znalosti s používáním programů DUEL nebo STEREO.

VÝHODY ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

  • provize 20 % z ceny prodané licence (bez DPH, nosičů, dokumentace a distribuce).
  • Na vyžádání vám zdarma zašleme zkušební verze programů a další propagační materiály.

Jak na to

  1. Doporučujte svým známým programy DUEL nebo STEREO.
  2. Pokud projeví zájem, vyplňte s nimi tady na našich stránkách objednávku programu DUEL nebo objednávku programu STEREO. V případě zakoupení programů u jiného obchodníka nebude provize přiznaná.
  3. Nezapomeňte uvést údaje o zprostředkovateli. Nárok na provizi má pouze stávající uživatel programu DUEL nebo STEREO.
  4. V případě úspěšně zrealizovaného prodeje vám na začátku měsíce následujícího po úhradě programu uživatelem přijdou podklady pro vyfakturování vaší provize. Tu vám následně proplatíme.

Co je softwarová renta?

  • V případě, že v průběhu jednoho kalendářního roku zakoupí na základě vašeho doporučení program DUEL nebo STEREO alespoň 5 nových uživatelů, stáváte se naším softwarovým rentiérem.
  • Od následujícího roku můžete každoročně čerpat rentu až 2.000 Kč v podobě slevy při objednání upgrade svého programu STEREO nebo DUEL.

Nezapomeňte

„Nezapomeňte při zadávání objednávky do pole Další sdělení uvést své jméno, firmu, licenční číslo a poznámku, že jste zprostředkovatel!“

Eva Frišová
obchodní oddělení

Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter