Ježek / Podpora / Často kladené otázky / DUEL - Modul SKLADY

Často kladené otázky

Víme, co vás zajímá a pálí a s čím se nejčastěji obracíte na naši podporu. Sepsali jsme pro vás odpovědi na nejčastější dotazy.
Zpět na seznam

DUEL - Modul SKLADY

Zobrazit odpověď
Skrýt odpověď

Jak přidám do faktury logo a razítko?

02.01.2018, Zuzana Šimonová

Do tiskových sestav faktur v agendě Fakturace - sklad lze velmi jednoduchým způsobem přidat logo firmy a razítko. Veškeré nastavení ohledně tisku loga i razítka je řešeno v agendě Parametry firmy (Ctrl+G / Parametry firmy) na záložce 3. Média. Nejprve je nutné provést přípravné práce:

  1. Pomocí grafického editoru připravte obrázek ve formátu BMP nebo JPEG.
  2. Soubor s logem pojmenujte např. LOGO.
  3. Soubor s razítkem pojmenujte např. RAZITKO.

Samotné přidání loga a razítka ke zpracovávané firmě:

  1. V horním pásu karet na záložce Agenda stiskněte tlačítko Přidat logo.
  2. Nalistujte obrázek s názvem LOGO a potvďte vložení obrázku.
  3. V horním pásu karet na záložce Agenda stiskněte tlačítko Přidat razítko
  4. Nalistujte obrázek s názvem RAZITKO a potvďte vložení obrázku.

 

Pokud faktury vystavuje více uživatelů. je možné každému uživateli přidat samostatný obrázek razítka s podpisem. V parametrech firmy na záložce 3. Média tedy bude několik obrázků razítka. Rozlišení, které razítko je pro kterého uživatele provedeme v průběhu operace Přidat razítko.

 

Zobrazit odpověď
Skrýt odpověď

Jak vystavím fakturu s neaktuální sazbou DPH?

02.01.2018, Zuzana Šimonová

Fakturu vystavte standardním způsobem, pouze v tabulce DPH zapište DATUM DPH takové, ke kterému byly platné požadované sazby DPH (např. pro sazbu 20% použijte datum 31.12.2012). Doplňte položky faktury. Poté přejděte na záložku 1.Seznam (do seznamu vystavených faktur), stiskněte pravé tlačítko myši a zvolte Pohledy / S alternativním datem DPH. Po potvrzení této nabídky se do seznamu záznamů doplní sloupec s názvem A - Datum DPH - do tohoto sloupce zapište k dané faktuře skutečné datum uskutečnění zdanitelného plnění. Následně fakturu uzavřete zcela obvyklým způsobem.

Zobrazit odpověď
Skrýt odpověď

Ve fakturách se objevuje v údaji Vystavil hodnota Správce

02.01.2018, Jakub Schneider

Údaj Vystavil se do tiskových sestav přebírá z informací o aktuálně přihlášeném uživateli. Nastavení uživatelských účtů provedete v agendě Uživatelé (CTRL + G, Uživatelé). Změna se projeví až u nově vystavených či upravených faktur.