Úvodní strana » Často kladené otázky » Otázky kategorie

Často kladené otázky

zpět na všechny kategorie>>

Přechod na DUEL

S přechodem na nový ekonomický systém DUEL jsou spojeny opakující se dotazy ze strany našich uživatelů a mnohdy i zbytečné obavy. Proto Vám přinášíme odpovědi na ty nejčastější z nich.


Seznam otázek

Budu potřebovat nové PC?
Kolik nás to bude stát?
Kdy je nejvhodnější přejít?
Co s daty ve Stereu – převedou se?
Budu s DUELem umět pracovat?
Umí DUEL to, co STEREO?

Budu potřebovat nové PC?

7.10.2011, Jan Šulc

Program DUEL svými hardwarovými nároky nijak nevybočuje od dnešních standardů. Pro pohodlnou práci s programem DUEL je důležitá především velikost pracovní plochy monitoru. Aby orientace v programu bylo co nejpřehlednější doporučujeme pro práci s Duelem používat monitory s rozlišením alespoň 1280x1024 obrazových bodů. Rychlost systému více než program DUEL, ovlivňuje používaný MS SQL Server. Zvláště u síťových instalací je třeba kalkulovat při výběru MS SQL Serveru s různými hardwarovými nároky. Hardwarové požadavky MS SQL Serveru se liší konkrétní verzí a jsou podrobně uvedeny přímo na stránkách společnosti Microsoft:Kolik nás to bude stát?

7.10.2011, Jan Šulc

Licence programu DUEL je tvořena z vybraných modulů, počtu pracovních stanic a počtu zpracovávaných firem (jedna nebo nekonečno). Na rozdíl od programu STEREO je možné jednotlivé moduly vybírat individuálně i pro každou pracovní stanici (u síťové verze)a tím výrazně snížit nejen cenu licence, ale i cenu následujících upgradů. Jako uživatelé programu STEREO máte nárok na cenové zvýhodnění odrážející délku spolupráce s Ježek software. Máte-li zájem, vytvoříme Vám na požádání individuální cenovou nabídku. Můžete použít e-mailovou adresu obchod@jezeksw.cz.Kdy je nejvhodnější přejít?

7.10.2011, Jan Šulc

Díky převodovému můstku, který převádí kompletní účetní databázi, archiv mezd, agendy majetku, počáteční stavy atd. je možné přejít kdykoli a není tedy nutné s přechodem čekat až na přelom roku. Uživatel, který svá data převede z programu STEREO do programu DUEL, může bez přerušení pokračovat v práci.Co s daty ve Stereu – převedou se?

7.10.2011, Jan Šulc

Ano, každý uživatel programu STEREO má nárok na převodový můstek zdarma. Ten se postará o převod dat ze všech modulů a ušetří Vám hodiny rutinní práce. Po převodu se data odkontrolují a nastaví potřebné parametry. Kdo si „netroufne“ na převod dat vlastními silami, může využít služeb Ježek software. Naši technici jsou schopni Vaše data obratem převést.Budu s DUELem umět pracovat?

7.10.2011, Jan Šulc

Již při prvním pohledu na kaskádu agend programu DUEL je zřejmé, že vycházejí z logiky a principů, které znáte z programu STEREO. Je jen málo míst, kde není logika se systémem práce podobná se STEREEM. Skutečnost, že ovládání Windows aplikace je rozdílné od MS-DOS programu vyvažuje možnost nastavení individuálních klávesových zkratek a také možnost ovládat program takřka celý z klávesnice bez použití myši, jako ve STEREU. K programu také nabízíme hromadná i individuální školení.Umí DUEL to, co STEREO?

7.10.2011, Jan Šulc

Stejně jako program STEREO je i program DUEL tzv. modulární systém složený z modulů – Účetnictví, Daňová evidence, Sklady, Maloobchodní Kasa, Mzdy, Majetek, Kancelář. Nabídka funkcí v jednotlivých agendách je velice podobná, v mnoha případech shodná s programem Stereo. Program DUEL navíc díky Windows prostředí přináší i zcela nové operace a funkce, které v programu STEREO z důvodu MS-DOS prostředí nelze použít.
Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter