Ježek / Funkce a moduly / Obchod a prodej / Maloobchodní prodej / Popis

Modul Kasa

Evidence zboží na skladech a jeho fakturace a prodej - na to vše
je DUEL 100% připraven.

Plnohodnotná kasa pro maloobchodní prodej

Je připraven plně zastoupit klasickou pokladnu bez nutnosti sehrávání skladových zásob mezi programem a pokladním terminálem. SQL technologie umožňuje využívat modul samostatně nebo jej nasadit do celé sítě prodejen propojených on-line. Maloobchodní prodej pracuje nad položkami z modulu Sklady. Licence s Maloochodním prodejem tedy musí obsahovat alespoň jedny Sklady. Stejně jako agendy skladu je i Maloobchodní prodej provázán s modulem Účetnictví. Této vlastnosti využijete při účtování tržeb do Účetního deníku a přenos bezhotovostních účtenek do ZaP pro pozdější spárování s bankovním výpisem. Komfort obsluhy lze podpořit připojením a správou periferních zařízení.

Maloobchodní
prodej

Seznam pokladen

Slouží k zakládání a správě všech prodejních míst s nastavením příslušných parametrů každé Kasy a připojených periferií. Z tohoto místa také probíhá zmiňované účtování tržeb. Pomocí vazeb je rovněž k dispozici kompletní přehled prodejů z jednotlivých Kas.

Obrázek Seznam kas
Obrázek Nastavení parametrů kasy
Obrázek Definice oblíbených položek
Obrázek Vizuální podoba oblíbených položek

Individualizace vzhledu Kasy

Pokladny lze individualizovat a jejich vzhled uzpůsobit třeba použitému hardware na konkrétním místě, například velikosti displeje apod.

Programovatelná tlačítka pro rychlý prodej – skupiny položek

Neomezeně typů plateb

Hotovostní, kartou, stravenkami, poukazy a šeky apod. Podpora cizích měn. Kasa navíc přímo komunikuje s platebními terminály a obsluha tak nemusí přepisovat částky pro platbu kartou ručně. Přijímáte stravenky? Tak si je také zadejte mezi způsoby plateb.

Dávkové zaúčtování tržby z kasy

DUEL toho umí ale mnohem více

Další moduly v Obchodu a prodeji