Úvodní strana » Seznámení s DUELem - bezplatný seminář

Seznamte se s DUELem

Objednávka bezplatné prezentace

Stačí jen několik málo informací, aby se z neznámého programu stal jednoduchý a užitečný společník. Odpovíte-li alespoň na jednu z otázek níže kladně, pak je právě pro Vás tento seminář vhodný.

  • Chcete se s programem DUEL seznámit?
  • Používáte program STEREO / ÚČTO a uvažujete o přechodu na DUEL?
  • Máte obavy z přechodu na nový systém?
  • Myslíte si, že jsou Windows programy složité a nepřehledné?
  • Bojíte se, že nezvládnete ovládání Windows programu?

Prezentace v Praze, České Lípě a Prostějově probíhají od 9:00 do 12:00. On-line prezentace se konají od 14:00 do 14:45. Rezervaci s výběrem termínu provedete pomocí formuláře níže. Kapacita on-line prezentace je 4 osoby.

seznamtese

Tato prezentace však nenahrazuje běžná školení, jejichž seznam s možností objednávky naleznete zde, a je určen pouze pro nové zájemce o program DUEL, nikoli pro stávající uživatele.

Uzávěrka přihlášek je vždy 2 dny před termínem konání v 15:00 hod!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 731 102 712 nebo na skoleni@jezeksw.cz .

Bezplatnou prezentaci programu DUEL lze objednat pro jednu osobu z firmy. Pokud se on-line prezentace bude chtít zúčastnit i další osoba z firmy, lze to za podmínky, že bude prezentaci sledovat bez zasahování do průběhu. Platí, že k akci se připojuje pouze objednaná osoba (tedy jedno PC) a pouze tento objednaný komunikuje s lektorem.

Dostupné termíny

Datum Místo Kapacita
26.05.2021 ON-LINE prezentace 3 osob
09.06.2021 ON-LINE prezentace 3 osob
23.06.2021 ON-LINE prezentace 3 osob

Registrovat se...

Obsah prezentace

„Na této prezentaci Vás provedeme programem DUEL, ukážeme jak jej efektivně ovládat. Zjistíte, že DUEL je opravdu přehledný program. V rámci prezentace můžeme diskutovat nad probíranými i souvisejícími tématy.“

Jan Šulc
vedoucí obchodního oddělení<

 

Připojení k on-line prezentaci

Pro spojení využíváme TeamViewer, protože umožňuje připojení většího počtu uživatelů a zahrnuje také možnost přímé prezentace z monitoru lektora. Samotné připojení je velmi snadné. Na základě vaší objednávky on-line prezentace vám zašleme e-mailem pokyny s malým souborem a identifikačním kódem schůzky. V termínu prezentace spustíte tento program a zadáte Id. č. schůzky. Poté budete spojeni s lektorem a dalšími účastníky. Je to skutečně snadné, není čeho se obávat.

Jak se připojit?

video

Podívejte se, jak je to snadné.

 

Registrační formulář

Kontaktní údaje

Vyplňte, prosím, kontaktní údaje!Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter