Ježek / Školení / Detail školení

Účetní závěrka

Kód: ÚZ

Nejbližší termíny

Termín (2 dny) Místo konání Pořadatel Cena Osob
10.12.2024 (Út) - 11.12.2024 (St)  Praha Computer Help Ježek software 3800 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.

Druh kurzu

Dvoudenní teoretické školení s projekcí. Kurz se nevěnuje pouze samotnému okamžiku spuštění uzávěrky v programu, ale hlavně rekapituluje všechny důležité úkony, které je třeba provést.

Účastníci se dozvědí, jak nejlépe postupovat při inventuře skladů, jak zadat odpisy majetku, jak připravit rozpis (inventuru) konečných stavů účtů, zkontrolovat výkazy apod. Obsah se dotýká všech modulů, největší prostor je ale samozřejmě věnován účetnictví.

Určení

Školení je určeno všem uživatelům programu DUEL, kteří budou provádět účetní závěrku nebo připravovat dílčí podklady pro ni.

Předpoklady pro absolvování

Předpokládá se základní znalost teorie účetnictví, nezbytná je orientace v programu a jeho ovládání. Výhodou je absolvované školení typu A – teorie účetnictví, D – ovládání programu DUEL a D1 – účetnictví v programu DUEL.

Obsah kurzu

Přednášející

Mgr. Pavel Löffler

Mgr. Pavel Löffler

Jednatel společnosti Ježek software s.r.o. Vedoucí vývoje programu DUEL, programátor individuálních doplňků a importních aparátů pro přenosy dat do DUELU, legislativní expert, vynikající lektor legislativních i programových témat s darem předávat informace srozumitelně a záživně.

Časový rozvrh

V ceně je obsaženo:

Storno podmínky

Při zrušení rezervace minimálně 10 dní před konáním kurzu je možné účastnický poplatek použít na jiný kurz dle výběru uživatele, pokud je takový kurz v dané sezóně k dispozici.

V případě zrušení rezervace v době kratší než 10 dní je účtován storno poplatek ve výši 100 %.