Ježek / Školení / Detail školení

Účetní závěrka

Kód: VK-ÚZ

Nejbližší termíny

Termín Cena Počet
kdykoliv online 1000 Kč

Druh kurzu: VIDEOKURZ

Odborné teoretické školení s praktickými ukázkami v programu DUEL. Kurz se nevěnuje pouze samotnému okamžiku spuštění uzávěrky v programu, ale hlavně rekapituluje všechny důležité úkony, které je třeba provést.

Účastníci se dozvědí, jak nejlépe postupovat při inventuře skladů, jak zadat odpisy majetku, jak připravit rozpis (inventuru) konečných stavů účtů, zkontrolovat výkazy apod. Obsah se dotýká všech modulů, největší prostor je ale samozřejmě věnován účetnictví. Cílem semináře je v podstatě jízdní řád procesu účetní závěrky, který můžete využít i v dalších letech.

DÉLKA TRVÁNÍ ZÁZNAMU

12 hodin (jedná se o sestřihaný záznam živě vysílaného webináře bez přestávek) včetně odpovědí na dotazy účastníků.

EXPIRACE ODKAZU

7 pracovních dnů nebo dle domluvy

Druh kurzu: VIDEOKURZ

Odborné teoretické školení s praktickými ukázkami v programu DUEL. Videokurz se nevěnuje pouze samotnému okamžiku spuštění uzávěrky v programu, ale hlavně rekapituluje všechny důležité úkony, které je třeba provést.

Účastníci se dozvědí, jak nejlépe postupovat při inventuře skladů, jak zadat odpisy majetku, jak připravit rozpis (inventuru) konečných stavů účtů, zkontrolovat výkazy apod. Obsah se dotýká všech modulů, největší prostor je ale samozřejmě věnován účetnictví. Cílem videokurzu je v podstatě jízdní řád procesu účetní závěrky, který můžete využít i v dalších letech.

Předpoklady pro absolvování

Předpokládá se základní znalost teorie účetnictví, nezbytná je orientace v programu a jeho ovládání.

Obsah kurzu

Přednášející

Mgr. Pavel Löffler

Mgr. Pavel Löffler Jednatel společnosti Ježek software s.r.o. Vedoucí vývoje programu DUEL, programátor individuálních doplňků a importních aparátů pro přenosy dat do DUELU, legislativní expert, vynikající lektor legislativních i programových témat s darem předávat informace srozumitelně a záživně.

Cena 1 000 (bez DPH) zahrnuje:

Poznámka: Záznam byl pořízený z webináře k závěrce za rok 2021. Nicméně informace a pracovní postupy jsou shodné, až na zadávaná období v tiskových výstupech.