Ježek / Školení / Detail školení

Účetní závěrka

Kód: VK-ÚZ

Nejbližší termíny

Termín Cena Počet
kdykoliv online 3990 Kč

Druh kurzu: VIDEOKURZ

Dvoudenní odborné teoretické školení s praktickými ukázkami v programu DUEL. Kurz se nevěnuje pouze samotnému okamžiku spuštění uzávěrky v programu, ale hlavně rekapituluje všechny důležité úkony, které je třeba provést.

Účastníci se dozvědí, jak nejlépe postupovat při inventuře skladů, jak zadat odpisy majetku, jak připravit rozpis (inventuru) konečných stavů účtů, zkontrolovat výkazy apod. Obsah se dotýká všech modulů, největší prostor je ale samozřejmě věnován účetnictví. Cílem semináře je v podstatě jízdní řád procesu účetní závěrky, který můžete využít i v dalších letech.

DÉLKA TRVÁNÍ ZÁZNAMU

12 hodin (jedná se o sestřihaný záznam živě vysílaného webináře bez přestávek) včetně odpovědí na dotazy účastníků.

EXPIRACE ODKAZU

5 pracovních dnů

Druh kurzu: VIDEOKURZ

Odborné teoretické školení s praktickými ukázkami v programu DUEL. Videokurz se nevěnuje pouze samotnému okamžiku spuštění uzávěrky v programu, ale hlavně rekapituluje všechny důležité úkony, které je třeba provést.

Účastníci se dozvědí, jak nejlépe postupovat při inventuře skladů, jak zadat odpisy majetku, jak připravit rozpis (inventuru) konečných stavů účtů, zkontrolovat výkazy apod. Obsah se dotýká všech modulů, největší prostor je ale samozřejmě věnován účetnictví. Cílem videokurzu je v podstatě jízdní řád procesu účetní závěrky, který můžete využít i v dalších letech.

Předpoklady pro absolvování

Předpokládá se základní znalost teorie účetnictví, nezbytná je orientace v programu a jeho ovládání.

Obsah kurzu

Přednášející

Mgr. Pavel Löffler

Cena 3 990,– (bez DPH) zahrnuje: