Úvodní strana » Aktuality » DUEL na macOS

DUEL na macOS

Ilustrační obrázek
12.09.2018
DUEL
Máte i Vy počítač Apple a chcete na něm provozovat DUEL? Poradíme Vám ...

Stále častěji se nás dotazujete na provoz našeho ekonomického systému DUEL v prostředí macOS, které se stává stále oblíbenějším. Naše odpověď zní ANO, ale řešení si vyžaduje určitá nastavení.

DUEL je Windows aplikace a toto prostředí je pro něj potřebné. Ačkoli je macOS zcela jiný systém, existují dokonce tři řešení, jak na počítači Apple DUEL provozovat.

1. Instalace Windows do počítače Apple pomocí funkce Boot Camp

První možností je doinstalovat do počítače Apple s macOS ještě operační systém Windows. Při každém zapnutí se pak rozhodnete, do jakého systému se má počítač přepnout. V prostředí OS Windows pak můžete program DUEL jednoduše nainstalovat a standardně používat.

2. Virtuální použití OS Windows v počítači s macos pomocí Parallels Desktop for Mac

Druhou možností je nainstalovat DUEL do virtuálního prostředí s OS Windows. Virtualizace umožňuje spustit další operační systém v rámci macOS. Výhodou tohoto řešení je možnost používat oba systémy současně.

3. Vzdálená plocha - RDP

Dalším  řešením je připojení z macOS prostřednictvím vzdálené plochy k PC s Windows, na kterém je program DUEL nainstalovaný. PC s Windows může být například počítač ve Vaší síti nebo pronajatý v některém z hostingových center. Tuto službu nabízí například:

„Nejste si s nastavením svého Applu pro DUEL jistí? Neváhejte a kontaktujte náš hotline na čísle 487 714 600.“

Jaroslav Scharf
provozní ředitel Ježek software s.r.o.

 

12. září 2018, Gabriela Roučová

Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter