Úvodní strana » Aktuality » DUEL 17 pro rok 2021 je na cestě k vám

DUEL 17 pro rok 2021 je na cestě k vám

Ilustrační obrázek
25.01.2021
DUEL, Ježek software
Nová verze programu DUEL 17 byla rozeslána uživatelům, kteří ji objednali.

Uživatelé předchozích verzí

Pro upgrade programu DUEL postupujte podle NÁVODU NA UPGRADE. V něm najdete instalační soubor i návod na instalaci a registraci nové verze DUEL 17 a informace o převodu dat do nové verze.

Distribuce na základě zaplacených zálohových faktur

Uživatelům, kteří zaplatili zálohovou fakturu za Upgrade DUEL 17, odešla v průběhu víkendu e-mailová zpráva s odkazem ke stažení nové verze, k dokumentaci a novinám. Součástí e-mailu byly i registrační kódy. V příloze e-mailu jsou příslušné daňové doklady. Zkontrolujte si prosím svou poštu. Další e-maily budou samozřejmě odcházet tak, jak budou přicházet platby dalších zálohových faktur. Ve svém účtu na Zákaznickém portále najdete novou sekci Dokumenty a v ní zálohové faktury a jejich status uhrazenosti.

Již od sobotního rána pak naši technici vzdáleně instalovali nový DUEL uživatelům, kteří si objednali tuto službu v rámci upgrade 2021 a vybrali si pro instalaci první dostupné termíny už o víkendu. 

Distribuce dobírkových zásilek

Všechny dobírkové objednávky, které jsme obdrželi do 15. ledna 2021, naše obchodní oddělení zpracovalo a v pondělí 25. ledna 2021 byly zásilky najednou předány České poště. Upgrade je poslán formou Balíků do ruky. Uživatele, kteří nám v objednávce předali svá mobilní telefonní čísla a e-mailové adresy bude Česká pošta kontaktovat zprávou, že pro ně má tuto zásilku.
 

Zásilky s Upgrade 2021

Kdy k vám dorazí zásilka s upgrade?

Nevolejte nám prosím, kdy svou zásilku obdržíte, tyto informace od České pošty samozřejmě nemáme. Další objednávky, které budou nyní přicházet, budeme průběžně zpracovávat a předávat k expedici.

Eva Frišová
vedoucí distribuce

 

25. ledna 2021, Ing. Pavel Kuchár

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter