Modul ŽivéFirmy.cz

ŽivéFirmy.cz

Obsah | Základní dovednosti | Videonávody | Klávesové zkratky | Rejstřík

D_dcf.png

Portál Živé firmy v České republice provozuje společnost DATABOX s.r.o.

Jedná se o jednu z nejrozsáhlejších firemních databází na českém internetu, která slouží široké veřejnosti k vyhledávání kontaktů na firmy a služby. Naším cílem je v databázi zveřejňovat pouze ty firmy a společnosti, které jsou na trhu aktivní a "reálně existují" - z tohoto důvodu byl zvolen i název portálu: Živé firmy v ČR.

O celou databázi se neustále stará specializovaný tým pracovníků, který denně aktualizuje a doplňuje další údaje. Jednotlivé firemní záznamy obsahují kromě kontaktních údajů také popis činnosti, fotografie, umístění na mapě a mnoho dalších údajů. Nástroje pro hledání umožňují zobrazovat firmy v kategoriích dle předmětu jejich činnosti nebo vyhledávat přímo dle klíčových slov či dalších údajů. Pro lepší orientaci uživatelů jsou jednotlivé záznamy opatřeny hvězdičkovým hodnocením (tzv.rating), od jedné do pěti. Čím více hvězdiček, tím je záznam z hlediska aktuálnosti a rozsahu obsažených údajů kvalitnější.

Agendy

Související témata

ProfilSpolečné, Účetnictví, Daňová evidence, Kancelář, Majetek, Mzdy, Sklady, Maloobchodní prodej, E-shopy, Nastavení firmy, ŽivéFirmy.cz, RSS, Pomůcky

toppage.gif Začátek stránky