Modul MALOOBCHODNÍ PRODEJ

Aktuální firma | Maloobchodní prodej

Obsah | Základní dovednosti | Videonávody | Klávesové zkratky | Rejstřík

D_kasa.png

Modul Maloobchodní prodej je „nadstavbou“ modulu Sklady a je připraven vytvořit z počítače komfortní pracoviště s registrační pokladnou. Pokrývá potřeby spojené s přímým prodejem pomocí připojení pokladních periferií. Samotná prodejní agenda je připravena i pro dotykové ovládání.

Základem maloobchodního modulu je agenda Kasa - pracoviště, na kterém probíhá prodej skladových položek zákazníkovi. V programu je možné evidovat neomezené množství prodejních míst – Kas. Jejich správu provedeme v agendě Seznam kas, kde se také nastavují parametry chování a připojené pokladní periferie. V Seznamu Kas jsou také dostupné funkce, pro nastavení a účtování tržeb do modulu Účetnictví.

Účtenky, které vznikají v agendě Kasa při prodeji skladových položek, jsou automaticky ukládány do agendy Archiv účtenek, odkud získáme přehledné statistiky prodejů.

Než začneme Kasu používat - příprava a úvodní nastavení programu...

V této kapitole je souhrnný přehled, jak správně připravit DUEL, resp. modul Maloobchodní prodej k používání.

Mapa modulu Maloobchodní prodej

Tok dokladů a informací v modulu Maloobchodní prodej 

D_Maloobchod_schema_new.png Položky na skladě Seznam skladů Ceníky Účtenky Kasa - Maloobchodní pokladna Seznam pokladen Periferie pokladen

Mapa programu DUEL

D_Mapa_programu.png

Grafický přehled všech modulů programu DUEL s vyznačením vazeb mezi nimi.

 

toppage.gif Začátek stránky

Maloobchodní prodej

toppage.gif Začátek stránky

Související témata

ProfilSpolečné, Účetnictví, Daňová evidence, Kancelář, Majetek, Mzdy, Sklady, Maloobchodní prodej, E-shopy, Nastavení firmy, ŽivéFirmy.cz, RSS, Pomůcky

toppage.gif Začátek stránky