Modul PROFIL

Profil

Obsah | Základní dovednosti | Videonávody | Klávesové zkratky | Rejstřík

D_profil.png

Agendy modulu Profil obsahují seznamy, parametry a informace, které jsou využívány ve více agendách programu a jsou přístupné pro všechny zpracovávané firmy. Většina agend profilu nepotřebuje ke svému spuštění otevřenou konkrétní firmu a slouží k nastavení základních vlastností prostředí programu podle individuálních potřeb uživatele.

Poznámka: Přistupuje-li k programu více uživatelů, mají možnost nastavit si vzhled a chování programu tak, a vyhovoval specializovaným účelům, vyplývajícím z pracovní funkce každého z nich. S tímto nastavení souvisí i možnost omezení přístupových práv.

Agendy

Číselníky

Číselníky profilu obsahují seznamy, parametry a informace, které jsou využívány ve více agendách programu a jsou přístupné pro všechny zpracovávané firmy - není tedy nutné v každé firmě udržovat informace odděleně, ale jsou mezi sebou sdílené. Všechny číselníky profilu jsou naplněny v okamžiku instalace programu, ale je možné je v průběhu práce kdykoliv doplňovat a upravovat dle potřeb.

Poznámka: V případě využívání více profilů je nutné provádět uživatelské úpravy a aktualizace odděleně v každém z používaných profilů.

Související témata

ProfilSpolečné, Účetnictví, Daňová evidence, Kancelář, Majetek, Mzdy, Sklady, Maloobchodní prodej, E-shopy, Nastavení firmy, ŽivéFirmy.cz, RSS, Pomůcky

toppage.gif Začátek stránky