Úvodní strana » Aktuality » Dopis Tomáš Ježka uživatelům STEREA

Dopis Tomáš Ježka uživatelům STEREA

Ilustrační obrázek
01.05.2020
DUEL, STEREO, Ježek software
Děkujeme Vám za věrnost, kterou dlouhodobě projevujete programu STEREO, virus nevirus. Váš zájem nás těší, vážíme si ho, a právě proto cítíme povinnost Vás postupně a férově připravovat na budoucnost.

Ing. Tomáš Ježek, zakladatel Ježek software s.r.o.

Milí uživatelé STEREA,

děkujeme Vám za věrnost, kterou dlouhodobě projevujete programu STEREO, virus nevirus. Váš zájem nás těší, vážíme si ho, a právě proto cítíme povinnost Vás postupně a férově připravovat na budoucnost.

Desítky Vašich telefonátů a e-mailů se točí okolo otázky: Jak dlouho STEREO vydrží? Jak reálné je riziko, že STEREO skončí? Záleží nám na Vás a snažíme se předejít situaci, kdy budete nuceni ze dne na den hledat jiný účetní program. Proto pro Vás kromě STEREA vyvíjíme od roku 2002 ekonomický systém DUEL, který vychází v hlavních rysech ze STEREA a až přijde „den D“, mohl by se pro Vás stát přirozenou volbou.

 

Jako pomůcka při rozhodování, zda se pustit do přechodu, Vám mohou posloužit odpovědi na následující otázky:

Chcete ve svém podnikání pokračovat?
Rozhodně doporučujeme včasný přechod na moderní software a DUEL 

Plánujete předat svou účetní firmu další generaci?
Doporučujeme modernizaci firmy přechodem na DUEL. 

Zamýšlíte vydržet s programem STEREO „dokud to půjde“?
U Ježků budeme i nadále pracovat na pravidelných legislativních aktualizacích programu, dokud to bude ekonomicky i technicky únosné.

Microsoft již ukončil podporu Windows XP a Windows 7
Společnost Microsoft opakovaně upozorňuje všechny uživatele DOS programů (a STEREO patří mezi tyto programy) na blížící se konec podpory starších verzí Windows, ve kterých bylo možné DOS programy provozovat. V roce 2014 ukončila firma Microsoft podporu Windows XP (na kterých nelze vůbec provozovat EET), letos v lednu pak byla ukončena podpora Windows 7.

Provoz STEREA na nových počítačích s 64-bitovými Windows 
Na nových počítačích s 64-bitovými Windows funguje STEREO pouze v pomocných programech VDOS nebo DosBox a tedy výrazně (podle našich měření je to 5 až 10 krát) pomaleji a s řadou dalších komplikací, zejména při komunikaci s přibývajícími e-agendami. Například pro EET je průměrná doba odezvy ve VDOSu nebo DosBoxu kolem 30 sekund a tedy na samé hranici použitelnosti.

Ze STEREA na DUEL 2020
Při postupném přechodu uživatelů na DUEL neustále sbíráme cenné zkušenosti a průběžně rozšiřujeme nabídku doprovodných služeb. Letos jsme v souvislosti s nařízeními státu připravili nový způsob základního proškolení v programu. Uchystali jsme novinku v podobě speciálního čtyřdenního on-line školicího balíčku a také služby „Start DUELU bez starostí“ pro maximální usnadnění nasazení DUELU ve Vaší firmě. Vzhledem k situaci spojené s COVID-19 nabízíme primárně on-line služby. Jakmile to však situace dovolí, obnovíme také klasická hromadná školení a výjezdy za Vámi.

Akce „Ze STEREA na DUEL 2020“ trvá od 1. května do 31. července 2020 a zahrnuje následující výhody (uvedené ceny jsou bez DPH):
1. SLEVU 50 % na zakoupení programu DUEL
2. BALÍČEK ON-LINE ŠKOLENÍ v ceně 3 920 Kč ZDARMA 
3. VZDÁLENOU SPRÁVU v ceně 1 500 Kč ZDARMA
4. SLEVU 50 % na instalaci programu, převod dat ze STEREA a nastavení programu
5. 30 minut INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE s technikem v ceně 600 Kč ZDARMA
6. Možnost objednání služby „START DUELU bez starostí“ za 6 000 Kč

Podrobné informace o akci Ze STEREA na DUEL 2020 najdete na našich webových stránkách, stejně jako ideální scénář přechodu a další informace.

Vyhněte se stresu, který nastane s reálným ukončením provozu DOS programů, a přejděte na DUEL v klidu již nyní.

Děkujeme Vám za důvěru a těšíme se na další spolupráci!

V České Lípě, 30. 4. 2020

 

Ing. Tomáš Ježek
zakladatel Ježek software s.r.o.


1. května 2020, Ing. Tomáš Ježek

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter