Úvodní strana » Aktuality » Termín distribuce upgrade 2021

Termín distribuce upgrade 2021

Ilustrační obrázek
05.01.2021
Legislativa, DUEL, STEREO, Ježek software
Vzhledem k pozdnímu schválené klíčových daňových zákonů jsme se rozhodli o několik dní posunout termín distribuce programů DUEL a STEREO pro rok 2021. Chceme vám je dodat co nejvíce ověřené.

Jak jste pravděpodobně zaznamenali, klíčová změna legislativy, tzv. „daňový balíček“, byla schválena opravdu na poslední chvíli. Abychom odpovídající změny nejenom zapracovali, ale hlavně důkladně otestovali, rozhodli jsme se termín distribuce upgrade programů DUEL a STEREO pro rok 2021 o pár dní posunout.

  • Ti, kdo si při objednávce zvolili elektronickou formu upgrade, si budou moci po zaplacení stáhnout novou verzi od soboty 23. ledna 2021. Zálohové faktury budou rozeslány v pondělí 11. ledna 2021. Dokud neobdržíte řádný doklad s variabilním symbolem, žádné platby nezasílejte.
  • Těm, kteří si upgrade objednali na dobírku, budou zásilky rozeslány 25. ledna 2021 prostřednictvím České pošty.

Stav vaší objednávky si můžete ověřit na zákaznickém portále zakaznik.jezeksw.cz. Distribuci upgrade v „první vlně“ garantujeme při objednání do 8. ledna 2021, pozdější objednávky budeme vyřizovat postupně. Děkujeme všem, kteří svou objednávku již potvrdili.

Pokud jste novou verzi doposud neobjednávali, na stránce www.jezeksw.cz/upgrade jsou k dispozici podrobné návody k registraci, přihlášení a vyplnění objednávky. Při potížích nás neváhejte kontaktovat e-mailem na adrese obchod@jezeksw.cz nebo na telefonním čísle 487 522 864.

Děkujeme vám za spolupráci a těšíme se na její pokračování i v novém roce 2021, do kterého vám přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.


4. ledna 2021, Mgr. Pavel Löffler

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter