Úvodní strana » Duel » Ke stažení » Archiv » Aktualizovaný instalační soubor verze DUEL 16.0.3

Aktualizovaný instalační soubor verze DUEL 16.0.3

Ilustrační obrázek

Do distribuce jsme uvolnili nejnovější verzi DUEL 2020 (interní označení 16.0.3.10330) se speciálními úpravami a sestavami reagující na koronavirový kurzarbeit.

27.04.2020

Soubor Velikost Popis
exe duelsetup-16-0-3-10330.exe 239,13 MB Instalační soubor s vylepšenou podporou kurzarbeitu.

Automatická instalace

Stáhněte soubor duelsetup-16-0-3-10330.exe a spusťte ho. Instalátor prověří váš operační systém a nainstaluje nejnovější verzi ekonomického systému DUEL.

Novinky verze 16.0.3

  • Základním důvodem pro vydání aktualizace 16.0.3 byla úprava přenosu hodnot mezi agendami Nepřítomnosti a Měsíční mzdy, která řeší poskytování náhrad za svátky připadající na pracovní dny. Díky tomu nemusí zaměstnavatelé poskytující náhrady z důvodu současných omezení (tzv. kurzarbeit) částku náhrad připadající na svátky upravovat a při správném zadání bude vše fungovat automaticky.
  • Pro snazší tvorbu podkladů Vyúčtování mezd pro Úřad práce byla do agendy Měsíční mzdy připravena sestava Mzdové náklady (COVID-19). Ta vyčíslí náhrady (karanténu, nekrácené 100 % i krácené), odpovídající zdravotní a sociální pojištění placené zaměstnavatelem a z toho plynoucí celkové náklady.

Seznam změn po jednotlivých modulech

„Průběžně pro vás podle vydávaných subverzí aktualizujeme také Seznam změn a novinek v programu DUEL 16 po jednotlivých modulech.“

Mgr. Pavel Löffler
jednatel

Postup pro upgrade

Všichni uživatelé předchozích verzí musí důsledně postupovat podle NÁVODU NA UPGRADE. V něm najdou informace jak zálohovat a připravit stávající data při převod do nové verze a co udělat po instalaci DUEL 2020.

POZOR! Pro používání verze 2020 musíte mít zakoupen Upgrade 2020 a musíte mít Verifikační kódy, jinak budete mít své firmy jen v režimu Demoverze!

Instalace vzdálenou správou

Nabízíme možnost instalace update naším technikem pomocí služby Vzdálená správa. Princip a podrobnosti naleznete na speciální stránce Vzdálené správy.


27. dubna 2020, Ing. Pavel Kuchár


Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter