Úvodní strana » Vzdálená správa

Vzdálená správa DUEL a STEREO pro rok 2021

Vzdálenou správu doporučujeme všem uživatelům aktuálních verzí, kteří potřebují pomoci se systémem. Tato služba je alternativou k osobním konzultacím našich techniků, kteří mohou přijet přímo k vám a na místě poradit, jak vyřešit určitý problém. Lidově řečeno, vzdálený správce je tu přesně pro takové chvíle, když se vám něco zasekne a vy nevíte jak dál.

Jak využít službu vzdálenou pomoc krok za krokem

 1. Objednejte Paušál za 1 500 Kč bez DPH (cena platná při objednávce do 30. června 2021).
  Objednávat můžete telefonicky na číslech 487 714 600 (hotline) nebo 487 522 449 (obchodní oddělení), emailem nebo písemně na naší adrese.
 2. Na Zákaznickém portálu podepište GDPR Smlouvu o zpracování osobních údajů.
 3. Sjednejte si termín konzultace, stáhněte vzdáleného správce, program zapněte a zavolejte na přidělené telefonní číslo (obdržíte ho spolu s potvrzenou objednávkou).
 4. Technikovi nahlaste přihlašovací údaje do vašeho nainstalovaného programu (přístupový kód ID a heslo se generuje pro každý počítač a okamžik unikátně a neopakovatelně). Na jeho základě se technik vzdáleně připojí k vašemu počítači.
 5. Vy a váš přidělený technik provedete společně požadované akce.
 6. Na závěr si odsouhlasíte výsledný stav.

GDPR Smlouva o zpracování údajů na Zákaznickém portálu

Stáhněte si program pro vzdálenou správu

Kliknutím stáhnete soubor jsw-vzdalena-sprava.exe (2,9 MB), který umožní připojení našeho technika.

Obchodní a provozní podmínky služby Vzdálená správa paušálem

 • Nabídka služby Vzdálená správa paušálem platí od 20. 1. 2014 do odvolání.
 • Nutnou podmínkou k realizaci služby je připojit váš počítač k internetu.
 • Službu poskytujeme pouze uživatelům aktuálních verzí programů DUEL a STEREO.
 • Službu poskytujeme během platnosti aktuální verze používaného programu (od data vydání aktuální verze programu do data vydání verze novější).
 • Službu si můžete předplatit kdykoli v průběhu roku za cenu 1.500 Kč bez DPH. Při objednávce upgradu (na základě oficiální objednávky upgradu) můžete získat Vzdálenou správu paušálem za zvýhodněnou cenu 1.200 Kč bez DPH.
 • Tuto službu můžeme poskytnout předplatitelům běžné technické podpory.
 • Podmínkou pro přístup technika firmy Ježek software k vašemu počítači, je spuštění programu jsw-vzdalena-sprava.exe a nahlášení zobrazeného přístupového kódu ID a hesla. Tyto údaje se generují pro každý počítač a okamžik unikátně a neopakovatelně.
 • Než využijete vzdálenou správu, doporučujeme vám vždy zálohovat svá data.
 • Přijetím této služby se zavazujete, že budete v celém průběhu vzdálené správy přítomni u počítače a bude osobně sledovat, případně kontrolovat všechny úkony technika.
 • Celý průběh služby u nás nahráváme a archivujeme po dobu 3 kalendářních měsíců (v souvislosti s archivací upozorňujeme, že naše firma Ježek software je registrována v databázi Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00031110).
 • Telefonní hovor, jehož prostřednictvím se spojíte s technikem vzdálené správy, uskutečníte zavoláním na linku technické podpory, nebo na předem domluvené telefonní číslo. To vám sdělí pracovník naší společnosti při vaší objednávce.
 • Službu poskytujeme maximálně 30 minut denně. Jestliže délka vaší vzdálené správy přesáhne stanovený limit, upozorníme vás na účtování doplatku za každých dalších započatých 30 minut podle aktuálně platného ceníku. Konečnou cenu bez DPH vám sdělíme před ukončením hovoru a následně fakturujeme. Přijetím této služby se zavazujete uhradit smluvenou částku ve 14 denní splatní lhůtě.

Upozornění

Předplacený paušál vzdálené správy slouží výhradně ke krátkodobým konzultacím na linkách technické podpory Ježek software s.r.o. při telefonních hovorech. Případné instalace, převody dat a školení prostřednictvím tohoto kanálu jdou mimo rámec služby a je třeba jej dojednávat individuálně. Na tyto dojednané služby se čerpání paušálního předplatného nevztahuje a bude účtováno dle platného ceníku za hodinu školení resp. za programátorské a expertní práce (importy, exporty apod.).

Usnadněte si práci

Pokud jste uživatelem aktuální verze programu DUEL nebo STEREO, objednejte si vzdálenou správu za 1 500 Kč bez DPH a využívejte možnost připojení technika až 30 minut každý den.


Děkujeme.

Vyplňte následující údaje, naši pracovníci se vám obratem ozvou s nabídkou.


Licenční číslo*
Kontaktní osoba*
Telefon*

* povinné položkyOdeslání proběhlo v pořádku!

*Období platnosti

„Období poskytování Vzdálené správy paušálem je určeno obdobím platnosti aktuálních verzí programů. Uživatelé programů DUEL nebo STEREO pro rok 2021 si tedy mohou tuto službu objednat, uživatelé starších verzí musí nejprve objednat aktuální verzi a pak teprve mohou poptávat tuto službu.“

Jaroslav Scharf
provozní ředitel

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter