Úvodní strana » Školení » Lektoři

Naši lektoři

Dovolujeme si Vám stručně představit lektorský tým firmy Ježek software:

Mgr. Pavel Löffler

Ilustrační obrázek

Jednatel společnosti, který současně pracuje jako programátor. Má hluboké praktické znalosti z vedení daňové evidence i účetnictví a také daňové problematiky. Svými znalostmi pokrývá požadavky na lektora všech námi nabízených kurzů (STEREO i DUEL), specializuje se však zejména na školení zaměřené na účetnictví, účetní závěrky a výkazy.

Jaroslav Scharf

Ilustrační obrázek

Provozní ředitel firmy Ježek software s.r.o. Ve firmě působí od jejích počátků a s produkty STEREO i DUEL pracuje od jejich vzniku. Své znalosti uplatňuje zejména v oblasti školení zaměřených pro pokročilé uživatele. Současně se také podílí na školeních zaměřených na účetní problematiku včetně přechodu z vedení daňové evidence na účetnictví.

Ing. Lukáš Kubata

Ilustrační obrázek

Pracovník oddělení péče o zákazníky. Ekonomické vzdělání a účetní praxi uplatňuje zejména na účetně zaměřených kurzech. Jelikož se podílí na vývoji programu STEREO, pokrývá svými znalostmi kurzy věnované jeho ovládání.

Ing. Pavel Kuchár

Ilustrační obrázek

Pracuje jako programátor sestav a nápovědy programu DUEL. Podílí se zejména na kurzech řešících problematiku programu DUEL. Zajišťuje veškerou grafickou a tiskovou produkci.

Adam Aul

Ilustrační obrázek

Technik oddělení péče o zákazníky. Věnuje se problematice počítačových sítí a databází. Podílí se na vývoji obou produktů (STEREO i DUEL) a svými znalostmi tak pokrývá požadavky většiny témat našich kurzů. Své ekonomické vzdělání uplatňuje na účetně zaměřených kurzech.

Miroslav Zavřel

Ilustrační obrázek

Technik oddělení péče o zákazníky. Věnuje se problematice počítačových sítí a databází. Podílí se na vývoji programu STEREO a proto se zaměřuje na kurzy jeho ovládání. Své technicky zaměřené znalosti uplatňuje také na speciálních kurzech pro správce sítě.

Jan Šulc

Ilustrační obrázek

Vedoucí obchodního oddělení. V současné době realizuje především větší implementace systému DUEL. Své hluboké obchodní a odborné znalosti uplatňuje při kurzech a předvádění programu DUEL.

Zuzana Šimonová

Ilustrační obrázek

Pracovnice oddělení péče o zákazníky a legislativní specialistka. Podílí se i na vývoji programů DUEL i STEREO. Své znalosti uplatňuje také na teoretických kurzech.

Jakub Schneider

Ilustrační obrázek

Pracovník oddělení péče o zákazníky. Momentálně se věnuje tvorbě a uživatelským úpravám tiskových sestav. Své znalosti uplatňuje na kurzech obou programů.


Doplňující informace ke školení

731 102 71208.00–12.00 a 13.00–15.30„Naši lektoři se neustále vzdělávají, jak v oblasti znalostí vyvíjených programů, tak i v oblasti účetní a daňové legislativy. V zájmu profesního růstu pravidelně absolvují různá školení a kurzy a všemi možnými prostředky jsou motivováni k podávání co nejlepších výkonů. V důsledku toho můžeme garantovat jejich kvalitu, odbornou i lidskou úroveň.“

Jaroslav Scharf
provozní ředitel

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter