Úvodní strana » Školení » Objednávka, cena a úhrada

Objednávka, cena a úhrada školení

Objednání školení

Vybrané školení můžete objednat na našich kontaktech telefonicky, e-mailem, faxem, poštou nebo prostřednictvím formuláře internetové objednávky školení.

Ceny

Cena školení záleží na zvoleném typu a pohybuje se od 600,- Kč. V ceně školení jsou zahrnuty materiály a psací potřeby, káva, čaj, minerálka a drobné občerstvení.

Slevy

Pokud si školení objednáte alespoň měsíc předem, vystavíme Vám zálohovou fakturu s 20% slevou - tzv. FIRST MINUTE. Tato akce se nevztahuje na legislativní školení. Nárok na tuto slevu by zanikl, pokud bychom na účet neobdrželi platbu zálohové faktury do data splatnosti.

Pokud si zakoupíte licenci k programu STEREO nebo DUEL se všemi nabízenými moduly a zároveň alespoň 1 školení, další kurz dle vlastního výběru získáte zdarma.

Při objednání jednoho z našich produktů (STEREO či DUEL) v průběhu jakéhokoli školení, poskytneme na koupi zvolené licence programu slevu 5 %.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Slevy není možné kombinovat!

Úhrada

Úhrada probíhá předem prostřednictvím zálohové faktury, kterou zašleme na základě Vaší objednávky. Vzhledem k omezené kapacitě učebny budou zájemci zařazeni podle pořadí přijetí objednávky. Po odeslání objednávky obdrží každý účastník poštou všechny potřebné informace ke školení, mapku ke školícím prostorám a zálohovou fakturu, kterou je třeba uhradit do data splatnosti. Ve výjimečných případech (přihlášení na poslední chvíli apod.) je možné školení uhradit v hotovosti na místě před zahájením výuky.

Storno

Při zrušení rezervace minimálně 10 dní před konáním kurzu je možné účastnický poplatek použít na jiný kurz dle výběru uživatele, pokud je takový kurz v dané sezóně k dispozici.

V případě zrušení rezervace v době kratší než 10 dní je účtován storno poplatek ve výši 100 %.


Doplňující informace ke školení

731 102 71208.00–12.00 a 13.00–15.30

Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter