Úvodní strana » Duel » Doplňky programu DUEL » Terminálové čtečky čárových kódů

Terminálové čtečky čárových kódů


Společnost Ježek software s.r.o. nabízí k ekonomickému systému DUEL externí aplikaci, která umožňuje synchronizaci dat pořízených mobilním datovým terminálem – přenosnou čtečkou čárového kódu a modulem Sklad programu DUEL.

Terminálové čtečky

Zařízení lze využívat pro všechny skladové operace, jako jsou příjem zboží na sklad, výdej zboží včetně vystavení dodacího listu nebo faktury, převod zboží mezi jednotlivými sklady nebo inventura skladu. Přenosnou čtečku čárového kódu i můstek zajišťující sehrávání dat je možné přizpůsobit individuálním potřebám koncového uživatele. Instalaci čteček do provozních podmínek předchází detailní analýza potřeb uživatele, příprava synchronizačního aparátu a programování komunikační vrstvy čtečky.

Výsledkem je značná časová úspora při běžných činnostech. Snadná obsluha čtečky eliminuje chybovost, zrychluje a zjednodušuje operace nad skladovými zásobami. Přesná evidence snižuje ztráty a zvyšuje vypovídající hodnotu celého systému – skladové hospodářství se stane systematičtějším.

Odkaz na referenci společnost Avej vending s.r.o., která používá 12 mobilních programovatelných čteček čárových kódů.

Výrobce:

Ježek software s.r.o.

Ježek software s.r.o.

Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter