Úvodní strana » Školení » Přehled všech kurzů

Školení

Uvažujete nebo jste již zakoupili náš program? Potřebujete se rychle a efektivně naučit jeho ovládání nebo si rozšířit znalosti v účetnictví a souvisejících oblastech?

Námi pořádané kurzy svým rozsahem pokrývají kompletní problematiku, s níž se v praxi můžete setkat. V nabídce jsou školení vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé uživatele. Pokud tedy chcete urychlit Váš kariérní růst nebo zvýšit kvalifikaci zaměstnanců Vaší firmy, využijte naší nabídky.

Přehled všech kurzů

Následující výčet kurzů tvoří ucelený program, v němž na sebe jednotlivé kurzy navazují (tematicky i náročností obsahu), ale absolvování kteréhokoli školení není podmíněno žádnou předchozí účastí.

Typ Název Délka
A

Teorie účetnictví

Teoretický kurz A je vhodný nejen pro úplné začátečníky nebo účetní přecházející z daňové evidence, ale například i pro studenty obchodních akademií nebo jako podpůrný prostředek při rekvalifikaci.
2 dny
CS

DUEL - Cenotvorba v modulu Sklady

Tématický dopolední kurz zaměřený na aparát tvorby cen v modulu Sklady programu DUEL.
1 den
D

DUEL - Ovládání

Na tomto kurzu se účastníci seznámí s pracovním prostředím programu, s obecnou provázaností jednotlivých modulů a s jejich ovládáním od zadávání dat až po práci s nimi (třídění, hledání, filtrování, tisky, exporty apod.).
1 den
D1

DUEL - Účetnictví v programu

Kurz je určen mírně pokročilým uživatelům v programu DUEL, kteří ve své praxi používají modul Účetnictví.
1 den
D2

DUEL - SKLADY

Školení je určeno uživatelům programu DUEL, kteří zakoupili nebo uvažují o zakoupení licence obsahující kromě Účetnictví také modul Sklady.
1 den
D3

DUEL - MZDY

Školení je určeno uživatelům programu DUEL, kteří zakoupili nebo uvažují o zakoupení licence obsahující kromě Účetnictví také modul Mzdy.
1 den
D4

DUEL - MAJETEK a KANCELÁŘ

Školení je určeno uživatelům programu DUEL, kteří zakoupili nebo uvažují o zakoupení licence obsahující kromě Účetnictví také modul Majetek.
1 den
D6

DUEL - Úprava sestav

Školení je určeno účetním a technikům, kteří již znají základní vlastnosti a ovládání programu a nad rámec námi definovaných sestav často požadují jejich úpravy či doplnění.
1 den
D7

DUEL - KASA

Školení je určeno uživatelům programu DUEL, kteří zakoupili nebo uvažují o zakoupení licence obsahující kromě Účetnictví také modul Maloobchodní prodej.
1 den
D8

DUEL efektivně

Cílem kurzu Duel efektivně je rozšířit Vaše znalosti ovládání programu DUEL a zefektivnit čas strávený s programem.
1 den
EEA

Jak na EET

Školení je určeno všem uživatelům programu DUEL, kteří budou provádět elektronickou evidenci tržeb. Dále všem subjektům, kteří budou provádět elektronickou evidenci tržeb.
1 den
EET

Teorie a praxe evidence tržeb

Školení je určeno všem zájemcům, kteří mají povinnost elektronické evidence tržeb. Povinnost evidovat tržby má každý podnikatel, který přijímá „evidované tržby“. Evidovanou tržbou je platba v hotovosti, platební kartou nebo jiným obdobným způsobem, která zakládá příjem z podnikání a nevztahuje se na ni výjimka. Evidenci tržeb naopak nepodléhají platby realizované přímo převodem z účtu na účet nebo inkasem.
1 den
G

GDPR - Obecné nařízení o ochraně osobních údajů

Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR) je nová revoluční legislativa EU, která výrazně zvýší ochranu osobních dat občanů. Celou situaci bedlivě sledujeme a připravujeme se na ni.
1 den
LDPH19

Zákon o DPH v roce 2019 + výkladové problémy

Legislativní seminář zaměřený na novelu zákona o DPH pro rok 2019.
1 den
LWP19

Legislativní seminář + wellness

Seminář zahrnuje vybraná ustanovení zákona o daních z příjmů, DPH a účetnictví s vyhledávanou lektorkou Ing. Ivanou Pilařovou.
3 dny
PD

Prezentace programu DUEL

Teoretické předvedení programu DUEL projekcí na plátno - ZDARMA
1 den
SM

DUEL - Speciality v modulu Mzdy

Tématický dopolední kurz zaměřený na speciality modulu Mzdy programu DUEL.
1 den
ÚZ

Účetní závěrka

Školení je určeno uživatelům programu, kteří se chtějí seznámit s problematikou účetních výkazů, dílčích uzávěrek a provedení samotné účetní závěrky.
2 dny
ZFP

DUEL - Zálohové faktury v praxi

Tématický dopolední kurz zaměřený na problematiku zálohových faktur v programu DUEL.
1 den

Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter