Úvodní strana » Školení » Přehled všech kurzů

Školení

Uvažujete nebo jste již zakoupili náš program? Potřebujete se rychle a efektivně naučit jeho ovládání nebo si rozšířit znalosti v účetnictví a souvisejících oblastech?

Námi pořádané kurzy svým rozsahem pokrývají kompletní problematiku, s níž se v praxi můžete setkat. V nabídce jsou školení vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé uživatele. Pokud tedy chcete urychlit Váš kariérní růst nebo zvýšit kvalifikaci zaměstnanců Vaší firmy, využijte naší nabídky.

Přehled všech kurzů

Následující výčet kurzů tvoří ucelený program, v němž na sebe jednotlivé kurzy navazují (tematicky i náročností obsahu), ale absolvování kteréhokoli školení není podmíněno žádnou předchozí účastí.

Typ Název Délka
A

Teorie účetnictví

Teoretický kurz A je vhodný nejen pro úplné začátečníky nebo účetní přecházející z daňové evidence, ale například i pro studenty obchodních akademií nebo jako podpůrný prostředek při rekvalifikaci.
2 dny
A

Teorie účetnictví

Teoretický kurz A je vhodný nejen pro úplné začátečníky nebo účetní přecházející z daňové evidence, ale například i pro studenty obchodních akademií nebo jako podpůrný prostředek při rekvalifikaci.
1 den
AS

Aktivní Saldokonto v DUELU

Kurz je určen pokročilejším uživatelům programu DUEL, kteří pracují zejména v modulu Účetnictví a sledují uhrazenost svých závazků a pohledávek.
1 den
CS

Cenotvorba ve Skladech

Tématický dopolední kurz zaměřený na aparát tvorby cen v modulu Sklady programu DUEL.
1 den
D

Ovládání DUELU

Na tomto kurzu se účastníci seznámí s pracovním prostředím programu, s obecnou provázaností jednotlivých modulů a s jejich ovládáním od zadávání dat až po práci s nimi (třídění, hledání, filtrování, tisky, exporty apod.).
1 den
D1

Účetnictví v DUELU

Kurz je určen mírně pokročilým uživatelům v programu DUEL, kteří ve své praxi používají modul Účetnictví.
1 den
D2

Sklady v DUELU

Školení je určeno uživatelům programu DUEL, kteří zakoupili nebo uvažují o zakoupení licence obsahující kromě Účetnictví také modul Sklady.
1 den
D3

Mzdy v DUELU

Školení je určeno uživatelům programu DUEL, kteří zakoupili nebo uvažují o zakoupení licence obsahující kromě Účetnictví také modul Mzdy.
1 den
D4

Majetek a Kancelář v DUELU

Školení je určeno uživatelům programu DUEL, kteří zakoupili nebo uvažují o zakoupení licence obsahující kromě Účetnictví také modul Majetek.
1 den
D6

Úprava sestav v DUELU

Školení je určeno účetním a technikům, kteří již znají základní vlastnosti a ovládání programu a nad rámec námi definovaných sestav často požadují jejich úpravy či doplnění.
1 den
D7

Maloobchodní prodej v DUELU

Školení je určeno uživatelům programu DUEL, kteří zakoupili nebo uvažují o zakoupení licence obsahující kromě Účetnictví také modul Maloobchodní prodej.
1 den
D8

DUEL efektivně

Cílem kurzu Duel efektivně je rozšířit Vaše znalosti ovládání programu DUEL a zefektivnit čas strávený s programem.
1 den
DA

Analýzy v DUELU

Kurz je určen pokročilejším uživatelům programu DUEL, kteří pracují zejména v modulech Účetnictví a Analýzy. Právě Analýzy umožňují získat nejpodrobnější výstupy z účetnictví v nejrůznějším členění.
1 den
EETAZ

EET od A do Z pro každého

Školení je určené všem podnikatelům, kteří spadají do 3. a 4. vlny EET a chtějí se seznámit se vším, co je s ohledem na elektronickou evidenci tržeb čeká.
1 den
EETJSW

Teorie a praxe v programech JSW - proběhne v jiném termínu!

Školení je určeno uživatelům programu DUEL, kterých se týká elektronická evidence tržeb.
1 den
PD

Prezentace programu DUEL

Teoretické předvedení programu DUEL projekcí na plátno - ZDARMA
1 den
PSD

Přechod ze STEREA na DUEL

Školení je určené uživatelům program STEREO, kteří přecházejí na DUEL.
1 den
SM

Speciality ve Mzdách

Tématický dopolední kurz zaměřený na speciality modulu Mzdy programu DUEL.
1 den
ÚZ

Účetní závěrka

Školení je určeno uživatelům programu, kteří se chtějí seznámit s problematikou účetních výkazů, dílčích uzávěrek a provedení samotné účetní závěrky.
2 dny
ZFP

Zálohové faktury v DUELU

Tématický dopolední kurz zaměřený na problematiku zálohových faktur v programu DUEL.
1 den

Nabídka

Získávejte aktuální informace
od Ježka přímo do e-mailu

Newsletter